|
|
|
Team: Agre/McLean |
Chaska, MN |
|
|
Alexandra Agre |
|
|
Derrick McLean |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Bai/Xu |
Beijing, CHN |
|
|
Yu Bai |
|
|
Weiwei Xu |
|
|
|
|
|
|
|
Team: Bartz/Bartz |
Fort Saskatchewan, AB |
|
|
Caroline Bartz |
|
|
Lucas Bartz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Berg/Berg |
Gavle, SWE |
|
|
Karin Berg |
|
|
Lars Berg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Boyle/Boyle |
Saint John, NB |
|
|
Maura Boyle |
|
|
Sean Boyle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Cao/Yuan |
Beijing, CHN |
|
|
Chang Cao |
|
|
Mingjie Yuan |
|
|
|
|
|
Team: Cheal/Cheal |
Lennoxville, QC |
|
|
Lauren Cheal |
|
|
Greg Cheal |
|
|
|
|
|
Team: Chou/Liu |
, TPE |
|
|
Amanda Chou |
|
|
Brendon Liu |
|
Team: Clark/Bond |
Seattle, WA |
|
|
Cristin Clark |
|
|
Chris Bond |
|
|
Team: Cole/Cole |
, NGR |
|
|
Susana Cole |
|
|
Tijani Cole |
|
Team: Comeau/Hebert |
Valleyfield, QC |
|
|
Marie-Claude Comeau |
|
|
Simon Hebert |
|
|
|
|
|
|
Team: Cowan/Elliott |
Sault St Marie, ON |
|
|
Jacqueline Cowan |
|
|
Loris Elliott |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Davis/Keron |
Edinburgh, SCO |
|
|
Holly Davis |
|
|
Adam Keron |
|
|
Team: Den/Den |
Nagano, JPN |
|
|
Misako Den |
|
|
Naofumi Den |
|
|
|
|
|
|
|
Team: Dodds/Mouat |
Stirling, SCO |
|
|
Jennifer Dodds |
|
|
Bruce Mouat |
|
|
|
Team: Drewsen/Hjort |
Hvidovre, DEN |
|
|
Mie Marissa Drewsen |
|
|
Jakob Hjort |
|
|
Team: Dudko/Velichko |
Krasnoyarsk, RUS |
|
|
Kristina Dudko |
|
|
Vladislav Velichko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Evely/Taplay |
Palmerston, ON |
|
|
Caitlyn Evely |
|
|
Thomas Taplay |
|
|
|
|
|
Team: Fan/Nan |
Beijing, CHN |
|
|
Suyuan Fan |
|
|
Jiawen Nan |
|
|
|
|
|
|
Team: Fish/Fish |
Denver, CO |
|
|
Mika Fish |
|
|
Barry Fish |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Gaspari/Colli |
Cortina d'Ampezzo, ITA |
|
|
Diana Gaspari |
|
|
Giacomo Colli |
|
|
Team: Gates/Bonot |
SUdbury, NONT |
|
|
Amanda Gates |
|
|
Trevor Bonot |
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Giguere/Guay |
Clermont, QC |
|
|
Marie-Eve Giguere |
|
|
Denis Guay |
|
|
|
|
Team: Girard/Dion |
Quebec, QC |
|
|
Marianne Girard |
|
|
Marc-Alexandre Dion |
|
|
|
|
Team: Good/Guy |
Seattle, WA |
|
|
Em Good |
|
|
MacAllan Guy |
|
|
|
Team: Graham/Keddy |
Fredericton, NB |
|
|
Shelly Graham |
|
|
Andrew Keddy |
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Guay/Lavoie |
Clermont, QC |
|
|
Christianne Guay |
|
|
Gervais Lavoie |
|
|
Team: Hall/Hall |
St. Paul, AB |
|
|
Andrea Hall |
|
|
Kelven Hall |
|
|
|
|
|
Team: Hara/Daishi |
Sapporo, JPN |
|
|
Mizuki Hara |
|
|
Ikezaki Daishi |
|
|
|
|
Team: Harvey/Simard |
Saguenay, QC |
|
|
Marie-Pier Harvey |
|
|
Sebastien Simard |
|
|
|
Team: Hawes/Tardi |
Langley, BC |
|
|
Dezaray Hawes |
|
|
Tyler Tardi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Honda/Ozawa |
Sapporo, JPN |
|
|
Yoshimi Honda |
|
|
Takumi Ozawa |
|
|
|
|
|
|
|
Team: Hung/Chang |
Hong Kong , HKG |
|
|
Ling-Yue Hung |
|
|
Jason Chang |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Jalo/Soee |
Taarnby, DEN |
|
|
Caroline Jalo |
|
|
Oliver Rosenkrands Soee |
|
Team: Jang/Oh |
Uiseong, KOR |
|
|
Hye-Ji Jang |
|
|
Seunghoon Oh |
|
Team: Jay/Jay |
London, ON |
|
|
Shannon Jay |
|
|
Chris Jay |
|
Team: Jean/Jean |
St. Paul, AB |
|
|
Emma Jean |
|
|
Gerry Jean |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Joo/Tatar |
Budapest, HUN |
|
|
Linda Joo |
|
|
Lorinc Tatar |
|
|
|
Team: Just/Deis |
Prince Albert, SK |
|
|
Sherry Just |
|
|
Ryan Deis |
|
Team: Kaare/Andre |
Tallinn, EST |
|
|
Karoliine Kaare |
|
|
Aleksander Andre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Kidd/Kidd |
Peterborough , ON |
|
|
Casey Kidd |
|
|
Brad Kidd |
|
|
|
Team: King/King |
Hay River, NT |
|
|
Elizabeth King |
|
|
Landon King |
|
|
|
Team: Kitz/Stewart |
Saskatoon, SK |
|
|
Chaelynn Kitz |
|
|
Brayden Stewart |
|
|
|
|
Team: Komleva/Isak |
Krasnoyarsk, RUS |
|
|
Elena Komleva |
|
|
Vladimir Isak |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Labrador/Vez |
Txuri-Berri, ESP |
|
|
Estrella Labrador |
|
|
Alberto Vez |
|
|
|
|
|
Team: Lawes/Lawes |
Winnipeg, MB |
|
|
Kaitlyn Lawes |
|
|
Connor Lawes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Liu/Zou |
Beijing, CHN |
|
|
Sijia Liu |
|
|
De Jia Zou |
|
|
Team: Logan/Logan |
Vermillion, AB |
|
|
Marcy Logan |
|
|
Jerry Logan |
|
|
Team: Looy/Looy |
St. Paul, AB |
|
|
Angele Looy |
|
|
Chris Looy |
|
Team: Lott/Lott |
, MB |
|
|
Kadriana Lott |
|
|
Colton Lott |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Mason/Barr |
Atlanta, GA |
|
|
Jessica Mason |
|
|
Michael Barr |
|
|
|
Team: Maurino/Gallo |
Pinerolo, ITA |
|
|
Anna Maria Maurino |
|
|
Fabrizio Gallo |
|
|
|
|
Team: Mckee/Seabrook |
North Battleford, SK |
|
|
Samantha Mckee |
|
|
Mark Seabrook |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Munro/Ryder |
Stranraer, SCO |
|
|
Robyn Munro |
|
|
Niall Ryder |
|
|
Team: Munte/Munte |
Iparpolo, ESP |
|
|
Alicia Munte |
|
|
Javier Munte |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Ocker/Kapp |
Kitzbuehel, AUT |
|
|
Constanze Ocker |
|
|
Uli Kapp |
|
Team: Opel/Opel |
Kent, ENG |
|
|
Lina Opel |
|
|
Michael Opel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Pengel/Nyman |
Djursholm, SWE |
|
|
Sarah Pengel |
|
|
Fredrik Nyman |
|
|
|
|
Team: Perron/Smith |
Trois-Rivieres, QC |
|
|
Miriam Perron |
|
|
Jean-Michel Smith |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Remisova/Soee |
Tjekiet, DEN |
|
|
Katerina Remisova |
|
|
Oliver Rosenkrands Soee |
|
Team: Repes/Alfonso |
Vitoria-Gasteiz, ESP |
|
|
Concepcion Repes |
|
|
Julian Alfonso |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Roy/Sonier |
Sherbrooke, QC |
|
|
Dany Roy |
|
|
Bruno Sonier |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Rykove/Rykov |
Vilnius, LTU |
|
|
Akvile Rykove |
|
|
Konstantin Rykov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Scott/Henricks |
Saville Community Sports Centre |
|
|
Jamie Scott |
|
|
Michael Henricks |
|
|
|
Team: Shaw/Shaw |
Washington, DC |
|
|
Courtney Shaw |
|
|
Melvin Shaw |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Simard/Cote |
Saguenay, QC |
|
|
Ginette Simard |
|
|
Marc Cote |
|
|
|
|
|
Team: Sjodin/Patz |
Leksand, SWE |
|
|
Emma Sjodin |
|
|
Johannes Patz |
|
|
|
|
Team: Sletli/Hansen |
, NOR |
|
|
Torill Agnethe Sletli |
|
|
Rune Steen Hansen |
|
Team: Smith/Smith |
Charlotte, NC |
|
|
Amanda Smith |
|
|
Brad Smith |
|
|
|
|
|
Team: Song/Jeon |
Uiseong, KOR |
|
|
Yu-Jin Song |
|
|
Jae Ik Jeon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Stolt/Stolt |
Plymouth, MN |
|
|
Maureen Stolt |
|
|
Peter Stolt |
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Sun/Zhang |
Beijing, CHN |
|
|
Cheng Yu Sun |
|
|
Wen Xin Zhang |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Tammes/Lill |
Tallinn, EST |
|
|
Marcella Tammes |
|
|
Erkki Lill |
|
|
|
|
|
Team: Tesa/Tesa |
Jaca, ESP |
|
|
Aurora Tesa |
|
|
Oscar Tesa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Tod/Tod |
Okotoks, AB |
|
|
F. Tod |
|
|
M. Tod |
|
|
|
Team: Tonoli/Magan |
Zoetermeer, NED |
|
|
Vanessa Tonoli |
|
|
Alexander Magan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Team: Way/Way |
Courtice, ON |
|
|
Erin Way |
|
|
Jeremy Way |
|
|
|
|
|
Team: White/Rees |
Brighton, ENG |
|
|
Bethan White |
|
|
Owen Rees |
|
Team: Wiens/Hom |
Weyburn, SK |
|
|
Emma Wiens |
|
|
James Hom |
|
|
|
Team: Wilson/Dow |
Palmerston, ON |
|
|
Lyndsey Wilson |
|
|
Scott Dow |
|
|
Team: Woo/Wenzek |
New Westminster, BC |
|
|
Courtney Woo |
|
|
Daniel Wenzek |
|
|
|
Team: Wrana/Edin |
Sundbyberg, SWE |
|
|
Isabella Wrana |
|
|
Niklas Edin |
|
Team: Wrana/Wrana |
Sundbyberg, SWE |
|
|
Monika Wrana |
|
|
Mats Wrana |
|
|
|
Team: Yan/Kuo |
Beijing, CHN |
|
|
Hui Yan |
|
|
Cheng Kuo |
|
Team: Yan/Li |
Beijing, CHN |
|
|
Qin Yan |
|
|
GangSheng Li |
|
Team: Yang/Ling |
Beijing, CHN |
|
|
Ying Yang |
|
|
Zhi Ling |
|
|
Team: Zadderey/Brand |
Saville Community Sports Centre |
|
|
Tracy Zadderey |
|
|
Dave Brand |
|
|
|
|
Team: Zhang/Li |
Harbin, CHN |
|
|
Di Zhang |
|
|
Guang Xu Li |
|