Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Oct 23 -- 12:00pm ET
Bruce Mouat Final
Ross Whyte (7)
Brendan Bottcher Final
Niklas Edin (8)
Brad Gushue Final
Yuta Matsumura (7)
Brad Jacobs Final
Kevin Koe (EE) Watch Live Curling!
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 7:00am ET
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Oct 23 -- 4:30pm AT
Liam Quinlan Final
Jack Higdon (8)
Isaiah Dalton Final
Zach Atherton 10  (8)
Mark Strang Final
Calan MacIsaac 11  (5)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Korean Curling Championships -- Playoffs

Nov 19 - 23, 2020
Times shown as Eastern Time (ET)
EunJung Kim

EunJung Kim

PGs - Sun 10:00pm
Loser to 3
SCORES
  [1]
Min Ji Kim

Min Ji Kim

CF - Mon 10:00pm
Loser Out
SCORES
  [4]
EunJung Kim

Champion
Un-Chi Gim
SF - Mon 4:30am
Loser to 5
SCORES
  [3]
Un-Chi Gim

PGs - Sun 10:00pm
Loser to 5
SCORES
  [2]
Un-Chi Gim

Min-Ji Um
Min Ji Kim

CF - Mon 10:00pm
Loser Out
SCORES
  [5]
Min Ji Kim

Min-Ji Um
Bronze

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Oct 23 -- 12:00pm ET
Bruce Mouat Final
Ross Whyte (7)
Brendan Bottcher Final
Niklas Edin (8)
Brad Gushue Final
Yuta Matsumura (7)
Brad Jacobs Final
Kevin Koe (EE) Watch Live Curling!
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 7:00am ET
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Oct 23 -- 4:30pm AT
Liam Quinlan Final
Jack Higdon (8)
Isaiah Dalton Final
Zach Atherton 10  (8)
Mark Strang Final
Calan MacIsaac 11  (5)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑