Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5)
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

GSOC Masters -- Scores

Oct 19 - 24, 2021

<<<<  >>>>
Fri, Oct 22 -- 3:00pm -- Times shown as Eastern Time (ET) | Switch to MEN'S SCORES

Team HMR 1  2  3  4  5  6  7  8  Score 
Anna Hasselborg
Sundbyberg, SWE
     1  0  0  1  0  0  2  0  4  
Eunjung Kim
Gangneung, KOR
   0  0  1  0  2  1  0  1  5  
View Game Details
  Admin   REFRESH 



Team HMR 1  2  3  4  5  6  7  8  Score 
Isabella Wrana
Sundbyberg, SWE
   2  0  1  0  0  3  0  0  6  
Tabitha Peterson
St. Paul, MN
     0  2  0  1  1  0  3  1  8  
View Game Details
  Admin   REFRESH 



Team HMR 1  2  3  4  5  6  7  8  Score 
Tracy Fleury
East St. Paul, MB
   0  0  2  0  2  0  0  4  8  
Kerri Einarson
Gimli, MB
     1  0  0  2  0  2  0  0  5  
View Game Details
  Admin   REFRESH 



Team HMR 1  2  3  4  5  6  7  8  Score 
Kelsey Rocque
Edmotnon, AB
     0  1  0  2  0  1  0  1  5  
Minji Kim
Chuncheon, KOR
   1  0  1  0  0  0  1  0  3  
View Game Details
  Admin   REFRESH 



Show All Draws/Games | Switch to MEN'S SCORES

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5)
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑