Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Red Deer Curling Classic -- C Event

Nov 15 - 18, 2019
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Sarah Wark

D9 - Sun 9:00am
Loser Out
SCORES
  [65]
Sarah Wark

 

Meini Wang

D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [73]
Kayla Skrlik

Brett Barber

Ashley Kalk
D9 - Sun 9:00am
Loser Out
SCORES
  [66]

Kayla Skrlik
D12 - Sun 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [79]

D7 - Sat 4:30pm
Loser Out
SCORES
  [60]

Kayla Skrlik
Qualifier

Kayla Skrlik
Min Ji Kim

Brette Richards

D8 - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [67]

Brette Richards

Abby Marks
D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [74]

Brette Richards

Michelle Englot
D12 - Sun 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [80]

D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [68]

Lindsay Hudyma
Qualifier

Lindsay Hudyma
D11 - Sun 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [75]

Kaitlin Stubbs

Kaitlin Stubbs

Marla Sherrer

D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [69]

Marla Sherrer

Yanan Guo
D11 - Sun 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [76]

Robyn Silvernagle

Robyn Silvernagle

Satsuki Fujisawa
D12 - Sun 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [81]

D8 - Sat 8:00pm
Loser Out
SCORES
  [70]

Satsuki Fujisawa
Qualifier

Selena Sturmay
D11 - Sun 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [77]

Satsuki Fujisawa

Sarah Daniels

Maggie Wilson

Leslie Hammond
D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [71]

Maggie Wilson

D7 - Sat 4:30pm
Loser Out
SCORES
  [63]

Melissa Pierce

Melissa Pierce
D11 - Sun 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [78]
Corryn Brown

Kellie Stiksma

D10 - Sun 12:30pm
Loser Out
SCORES
  [72]

Corryn Brown
D12 - Sun 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [82]

Corryn Brown
Qualifier

Jodi Vaughan

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑