World Curling Report

Curling Scores

W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Dec 12 -- 4:30pm NT
Hasselborg Final
Silvernagle (EE)
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Dec 12 -- 4:30pm NT
Bottcher Final
Matsumura (6)
Epping Final
Howard (8)
Jacobs Final
Edin (8)
Gushue Final
Paterson (EE)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Thu, Dec 12 -- 8:30pm GMT
Bryce 8th
McNay
Hess 7th
Carson
Lottenbach Final
Turner (5)
Reed 8th
Craik
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 12:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 8:00am PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Sherwood Park U21 Junior Mens Bonspiel -- Playoffs

Nov 15 - 17, 2019
Times shown as Default (ET)
Jacob Libbus
QF
Sun 11:00am
Loser Out
SCORES
  [1]
Jacob Libbus
Nathan Molberg
Jared Palanuik
CF
Sun 5:00pm
Loser Out
SCORES
  [3]
QF
Sun 11:00am
Loser Out
SCORES
  [2]
Jared Palanuik
Champion
Cole Ector

Curling Scores

W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Dec 12 -- 4:30pm NT
Hasselborg Final
Silvernagle (EE)
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Thu, Dec 12 -- 4:30pm NT
Bottcher Final
Matsumura (6)
Epping Final
Howard (8)
Jacobs Final
Edin (8)
Gushue Final
Paterson (EE)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Thu, Dec 12 -- 8:30pm GMT
Bryce 8th
McNay
Hess 7th
Carson
Lottenbach Final
Turner (5)
Reed 8th
Craik
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Yambao  
Nedohin  
Bevan-Stewart  
Jackson  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 12:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 8:00am PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Sat, Dec 14 -- 9:00am MT
Burton  
Dunkle  
Lozinsky  
Cramer  
Lis  
Cheung  
Sawiak  
Gau  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑