Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
M: Tim Hortons Curling Trials
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Nov 27 -- 2:00pm CT
Brad Jacobs 6th
Kevin Koe
: Ponoka U15 Junior Bonspiel
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Nov 27 -- 11:30am MT
Abby Desormeau Final
Nate Burton (7)
Faith Thomas 10  Final
Isabelle Stanton (7)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Nov 27 -- 1:00pm MT
Blake Petkau Final
Ben Kiist (4)
Lowell Whittmire 6th
Ethan Chung
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 5:00pm CET
Scotland Final
Sweden (9)
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 12:30pm CET
Scotland Final
Sweden (10)
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 11:30am CET
Turkey Final
Russia (EE)
Spain 12  Final
Latvia (EE)
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 18 -- Thu, Nov 25 -- 2:00pm CET
Hungary Final
England (10)
Lithuania Final
Austria (10)
Slovakia Final
Spain (EE)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Curlers Corner Autumn Gold Curling Classic -- B Event

Oct 8 - 11, 2021
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Daniela Jentsch

Ryleigh Bakker
D5 - Sat 9:00am
Loser to 67
SCORES
  [39]

Daniela Jentsch

D3 - Fri 5:15pm
Loser to 59
SCORES
  [31]

Ryleigh Bakker
D7 - Sat 4:30pm
Loser to 71
SCORES
  [47]

Kerri Einarson

Sherry Anderson
Kerri Einarson

Casey Scheidegger
D9 - Sun 9:00am
Loser to 76
SCORES
  [53]
Jennifer Jones

Corryn Brown
D5 - Sat 9:00am
Loser to 67
SCORES
  [40]

Corryn Brown

D3 - Fri 5:15pm
Loser to 59
SCORES
  [32]

Corryn Brown
D7 - Sat 4:30pm
Loser to 72
SCORES
  [48]

Jennifer Jones

Laura Walker
Jennifer Jones

Kelsey Rocque
D10 - Sun 12:45pm
Loser to 79
SCORES
  [57]

Cheryl Bernard
D5 - Sat 9:00am
Loser to 61
SCORES
  [41]

Cory Christensen
Qualifier

D3 - Fri 5:15pm
Loser to 60
SCORES
  [33]

Cory Christensen

Cory Christensen
D7 - Sat 4:30pm
Loser to 69
SCORES
  [49]
Unchi Gim

Darcy Robertson
D9 - Sun 9:00am
Loser to 77
SCORES
  [54]

Unchi Gim

Emily Haupstein
D5 - Sat 9:00am
Loser to 61
SCORES
  [42]

Unchi Gim

D3 - Fri 5:15pm
Loser to 60
SCORES
  [34]

Unchi Gim
Tracy Fleury

Unchi Gim

Amber Holland

Claire Booth
D6 - Sat 12:45pm
Loser to 70
SCORES
  [43]

Chelsea Carey

D4 - Fri 9:00pm
Loser to 63
SCORES
  [35]

Chelsea Carey
D8 - Sat 8:15pm
Loser to 65
SCORES
  [50]

Chelsea Carey

Chelsea Carey
Rachel Homan

Robyn Silvernagle
D10 - Sun 12:45pm
Loser to 75
SCORES
  [55]
Chelsea Carey

Selena Sturmay
D6 - Sat 12:45pm
Loser to 70
SCORES
  [44]

Kayla Skrlik

D4 - Fri 9:00pm
Loser to 63
SCORES
  [36]

Kayla Skrlik
D8 - Sat 8:15pm
Loser to 66
SCORES
  [51]

Rebecca Morrison

Kayla Skrlik
Rebecca Morrison

Marla Sherrer
D11 - Sun 4:30pm
Loser to 82
SCORES
  [58]

Jessica Wytrychowski
D6 - Sat 12:45pm
Loser to 62
SCORES
  [45]

Marla Sherrer
Qualifier

D4 - Fri 9:00pm
Loser to 64
SCORES
  [37]

Jessica Wytrychowski

Lindsay Bertsch
D8 - Sat 8:15pm
Loser to 68
SCORES
  [52]
Jamie Sinclair

Penny Barker
D10 - Sun 12:45pm
Loser to 74
SCORES
  [56]

Jamie Sinclair

Elysa Crough
D6 - Sat 12:45pm
Loser to 62
SCORES
  [46]

Jamie Sinclair

D4 - Fri 9:00pm
Loser to 64
SCORES
  [38]

Jamie Sinclair
Tabitha Peterson

Jamie Sinclair

Curling Scores

(WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!) (WATCH LIVE!)
M: Tim Hortons Curling Trials
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Nov 27 -- 2:00pm CT
Brad Jacobs 6th
Kevin Koe
: Ponoka U15 Junior Bonspiel
Sherwood Park, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Nov 27 -- 11:30am MT
Abby Desormeau Final
Nate Burton (7)
Faith Thomas 10  Final
Isabelle Stanton (7)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Nov 27 -- 1:00pm MT
Blake Petkau Final
Ben Kiist (4)
Lowell Whittmire 6th
Ethan Chung
M: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 5:00pm CET
Scotland Final
Sweden (9)
W: Le Gruyere AOP European Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 12:30pm CET
Scotland Final
Sweden (10)
M: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sat, Nov 27 -- 11:30am CET
Turkey Final
Russia (EE)
Spain 12  Final
Latvia (EE)
W: Le Gruyere AOP European B Curling Championships
Lillehammer, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 18 -- Thu, Nov 25 -- 2:00pm CET
Hungary Final
England (10)
Lithuania Final
Austria (10)
Slovakia Final
Spain (EE)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Gushue Through to Finals, Koe and Jacobs set for Semis

Gushue Through to Finals, Koe and Jacobs set for Semis

SASKATOON - Brad Gushue is through to the finals at the 2021 Tim Hortons Curling Trials.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑