Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Simms Home Hardware NB U18 Girls Provincials -- A Event

Feb 15 - 17, 2020
A Event |
Times shown as Atlantic Time (AT)

Brooke Tracy

D1 - Sat 8:30am
Loser to 16
SCORES

  [17]
Brooke Tracy

Sarah Gaines

D5 - Sat 8:30pm
Loser to 27
SCORES
  [25]
Brooke Tracy

Olivia Wynter
Qualifier

D3 - Sat 2:30pm
Loser to 24
SCORES
  [18]
Celia Evans

Celia Evans

Jenna Campbell

D3 - Sat 2:30pm
Loser to 22
SCORES
  [19]
Jenna Campbell

Kate Paterson

D5 - Sat 8:30pm
Loser to 28
SCORES
  [26]
Jenna Campbell

Melodie Forsythe
Qualifier

Lauren Price
D3 - Sat 2:30pm
Loser to 22
SCORES
  [20]
Melodie Forsythe

D1 - Sat 8:30am
Loser to 16
SCORES
  [8]

Lauren Price

Tate Braedley

Celia Evans

D7 - Sun 11:30am
Loser Out
SCORES
  [27]
Celia Evans

Kate Paterson
Qualifier

D5 - Sat 8:30pm
Loser Out
SCORES
  [22]
Kate Paterson

Lauren Price

Melodie Forsythe

D7 - Sun 11:30am
Loser Out
SCORES
  [28]
Melodie Forsythe

Olivia Wynter
Qualifier

Sarah Gaines
D5 - Sat 8:30pm
Loser Out
SCORES
  [24]
Sarah Gaines

D3 - Sat 2:30pm
Loser Out
SCORES
  [16]

Sarah Gaines

Tate Braedley

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑