Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Simms Home Hardware NB U18 Boys Provincials -- A Event

Feb 15 - 17, 2020
A Event |
Times shown as Default (ET)

Logan Pugsley

D2 - Sat 10:30am
Loser to 12
SCORES

  [17]
Tyler Boyle

Tyler Boyle

D6 - Sun 7:30am
Loser to 28
SCORES
  [25]
Tyler Boyle

Jamie Stewart
Qualifier

Aiden Matheson
D4 - Sat 4:30pm
Loser to 22
SCORES
  [18]
Jamie Stewart

D2 - Sat 10:30am
Loser to 16
SCORES
  [4]

Aiden Matheson

Isaac Groom

Emmanuel Porter

D2 - Sat 10:30am
Loser to 16
SCORES
  [19]
Emmanuel Porter

Brennan Leblanc

D6 - Sun 7:30am
Loser to 27
SCORES
  [26]
Emmanuel Porter

Declan Johnston
Qualifier

Carter Darrah
D4 - Sat 4:30pm
Loser to 24
SCORES
  [20]
Declan Johnston

D2 - Sat 10:30am
Loser to 12
SCORES
  [8]

Carter Darrah

Xavier Roberts

Declan Johnston

D8 - Sun 1:30pm
Loser Out
SCORES
  [27]
Logan Pugsley

Aiden Matheson
Qualifier

Logan Pugsley
D6 - Sun 7:30am
Loser Out
SCORES
  [22]
Logan Pugsley

D4 - Sat 4:30pm
Loser Out
SCORES
  [12]

Logan Pugsley

Xavier Roberts

Jamie Stewart

D8 - Sun 1:30pm
Loser Out
SCORES
  [28]
Jamie Stewart

Carter Darrah
Qualifier

Brennan Leblanc
D6 - Sun 7:30am
Loser Out
SCORES
  [24]
Brennan Leblanc

D4 - Sat 4:30pm
Loser Out
SCORES
  [16]

Brennan Leblanc

Isaac Groom

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑