Curling Scores

: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Mon, Oct 25 -- 3:00am CET
Slovakia 12  Final
Switzerland (6)
Canada Final
Sweden (8)
Norway Final
Latvia (8)
Korea Final
United States (6)
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm ET
Bruce Mouat Final
Brad Jacobs (8)
W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones Final
Tracy Fleury (EE) Watch Live Curling!
W: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm MT
Kayla Skrlik Final
Daniela Jentsch (EE) Watch Live Curling!
W: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 6:00pm CT
Emma Jensen Final
Samantha Gevers (7)
M: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm MT
Parker Konschuh Final
Terry Meek (8) Watch Live Curling!
M: Kamloops Crown of Curling
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Oct 24 -- 12:30pm PT
SooHyuk Kim Final
Jeff Richard (7)
: SaskTour Women's Nutana
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm CT
Jessica Mitchell Final
Kaitlyn Jones (7)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 6:00pm CT
Jace Freeman Final
Jordon McDonald (7)
M: SaskTour Men's Highland
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm CT
Kelly Knapp 9th
Shaun Meachem
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Celia Evans Final
Allyson McNutt (8)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 2:30pm ET
Ella Lenentine Final
Abby Slauenwhite (7)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Calan MacIsaac Final
Jack Higdon (6)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:00am ET
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
Luke Godin Final
Timothy Marin 10  (5)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:30am CET
Hueppi/Weiss Final
Maia Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Mona Jensen (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sun, Oct 24 -- 9:00pm ET
SVK (Duris) 12  Final
SUI (Decorvet) (6)
CAN (Ideson) Final
SWE (Petersson-Dahl) (8)
NOR (Stordahl) Final
LAT (Rozkova) (8)
KOR (Jang) Final
USA (Thums) (6)
Eastern Time (ET)
M: GSOC Masters
Oakville, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Mouat Final
Jacobs (8)
Eastern Time (ET)
W: GSOC Masters
Oakville, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Jones Final
Fleury (EE)
Eastern Time (ET)
M: Home Hardware Curling Pre-Trials
Liverpool, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Horgan  
Harty  
Atlantic Time (AT)
W: Home Hardware Curling Pre-Trials
Liverpool, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brown  
Peterson  
Birt  
Zacharias  
Murphy  
McCarville  
Anderson  
Duncan  
Atlantic Time (AT)
W: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Skrlik Final
Jentsch (EE)
Mountain Time (MT)
Mountain Time (MT)
W: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jensen Final
Gevers (7)
Central Time (CT)
M: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Konschuh Final
Meek (8)
Mountain Time (MT)
Mountain Time (MT)
M: Kamloops Crown of Curling
Kamloops, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Pacific Time (PT)
Kim Final
Richard (7)
Pacific Time (PT)
: SaskTour Women's Nutana
Saskatoon, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Mitchell Final
Jones (7)
Central Time (CT)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Freeman Final
McDonald (7)
Central Time (CT)
M: SaskTour Men's Highland
Regina, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Knapp 9th
Meachem
Central Time (CT)
G: Rick Cotter Memorial Vernon Junior Spiel
Vernon, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Pacific Time (PT)
Rempel Final
Hafeli (7)
Trip Final
Woike (3)
4KGIRL$  
Bowles  
Pacific Time (PT)
Pacific Time (PT)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Evans Final
McNutt (8)
Atlantic Time (AT)
Atlantic Time (AT)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Default (ET)
Lenentine Final
Slauenwhite (7)
Default (ET)
M: Dave Jones Stanhope Simpson Insurance Mayflower Cashspiel
Halifax, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Desjardins Final
Flemming (3)
Atlantic Time (AT)
: Dave Jones Stanhope Simpson Insurance Mayflower Cashspiel
Halifax, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Crawford Final
Brothers (7)
Atlantic Time (AT)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
MacIsaac Final
Higdon (6)
Atlantic Time (AT)
D: NexusBioAg Dauphin Mixed Doubles
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
McKenzie/Dunlop Final
Hamblin/Hamblin (8)
Lyburn/Lyburn Final
Beaumont/Michaleski (7)
Hale/Baker Final
McQuay/Pottle (8)
Central Time (CT)
W: WCT Latvia International Challenger
Tukums, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern European Time (EET)
Rumiantseva Final
MacDonald (7)
Kubeskova Final
Constantini (8)
Eastern European Time (EET)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Default (ET)
Strang Final
Snow (8)
Godin Final
Marin 10  (5)
Default (ET)
M: WCT Latvia International Challenger
Tukums, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern European Time (EET)
Bryce Final
Stych (4)
Veltsman Final
Lee (5)
Eastern European Time (EET)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, Norway
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central European Time (CET)
Hueppi/Weiss Final
Ramsfjell/Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Jensen/Berger (8)
Central European Time (CET)
M: Russian Mixed Doubles Trials - Leg 2
, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Morozova/Krasikov Final
Sidorova/Timofeev (7)
Moskaleva/Eremin 10  Final
Samoilik/Vaskov (7)
Komarova/Goryachev Final
Ezekh/Stukalskiy (EE)
Central European Time (CET)
Central European Time (CET)

Curling Scores

: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Mon, Oct 25 -- 3:00am CET
Slovakia 12  Final
Switzerland (6)
Canada Final
Sweden (8)
Norway Final
Latvia (8)
Korea Final
United States (6)
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm ET
Bruce Mouat Final
Brad Jacobs (8)
W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones Final
Tracy Fleury (EE) Watch Live Curling!
W: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm MT
Kayla Skrlik Final
Daniela Jentsch (EE) Watch Live Curling!
W: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 6:00pm CT
Emma Jensen Final
Samantha Gevers (7)
M: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm MT
Parker Konschuh Final
Terry Meek (8) Watch Live Curling!
M: Kamloops Crown of Curling
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Oct 24 -- 12:30pm PT
SooHyuk Kim Final
Jeff Richard (7)
: SaskTour Women's Nutana
Saskatoon, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm CT
Jessica Mitchell Final
Kaitlyn Jones (7)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 6:00pm CT
Jace Freeman Final
Jordon McDonald (7)
M: SaskTour Men's Highland
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:30pm CT
Kelly Knapp 9th
Shaun Meachem
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Celia Evans Final
Allyson McNutt (8)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 2:30pm ET
Ella Lenentine Final
Abby Slauenwhite (7)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Calan MacIsaac Final
Jack Higdon (6)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:00am ET
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
Luke Godin Final
Timothy Marin 10  (5)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:30am CET
Hueppi/Weiss Final
Maia Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Mona Jensen (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Mouat Wins Grand Slam Masters

Mouat Wins Grand Slam Masters

Scotland's Bruce Mouat (photo: Jeffrey Au) won 7-5 over Brad Jacobs, winning third straight Slam title.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑