Curling Scores

W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones Final
Tracy Fleury (EE) Watch Live Curling!
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sun, Oct 24 -- 7:00am ET
Sweden Final
Italy (8)
Scotland Final
Korea (8)
United States Final
RCF (8)
China Final
Canada (7)
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm ET
Bruce Mouat 4th
Brad Jacobs
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Celia Evans Final
Allyson McNutt (8)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Calan MacIsaac Final
Jack Higdon (6)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 2:30pm ET
Ella Lenentine Final
Abby Slauenwhite (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:00am ET
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
Luke Godin Final
Timothy Marin 10  (5)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:30am CET
Hueppi/Weiss Final
Maia Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Mona Jensen (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
W: GSOC Masters
Oakville, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jones Final
Fleury (EE)
Eastern Time (ET)
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
SWE (Petersson-Dahl) Final
ITA (Marchese) (8)
SCO (Nibloe) Final
KOR (Jang) (8)
USA (Thums) Final
RCF (Kurokhtin) (8)
CHN (Wang) Final
CAN (Ideson) (7)
Eastern Time (ET)
M: GSOC Masters
Oakville, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern Time (ET)
Mouat 4th
Jacobs
Eastern Time (ET)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Johnson 5th
Freeman
McDonald 5th
McGillivray
Central Time (CT)
Central Time (CT)
W: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Jensen 4th
Ehnes
Beaudry 5th
Gevers
Central Time (CT)
Central Time (CT)
: SaskTour Women's Nutana
Saskatoon, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Mitchell 6th
Barber
Watling 7th
Jones
Central Time (CT)
G: Rick Cotter Memorial Vernon Junior Spiel
Vernon, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Pacific Time (PT)
Rempel 8th
Hafeli
Trip Final
Woike (3)
4KGIRL$  
Bowles  
Pacific Time (PT)
Pacific Time (PT)
M: SaskTour Men's Highland
Regina, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central Time (CT)
Knapp Final
Carss (7)
Jacobson 8th
Meachem
Central Time (CT)
: Dave Jones Stanhope Simpson Insurance Mayflower Cashspiel
Halifax, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Crawford Final
Brothers (7)
Atlantic Time (AT)
M: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Appelman 7th
Konschuh
Meek 7th
van Amsterdam
Mountain Time (MT)
Mountain Time (MT)
W: Alberta Curling Series: Thistle
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mountain Time (MT)
Keiser 7th
Skrlik
Sturmay 7th
Jentsch
Mountain Time (MT)
Mountain Time (MT)
D: NexusBioAg Dauphin Mixed Doubles
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
McKenzie/Dunlop Final
Hamblin/Hamblin (8)
Lyburn/Lyburn Final
Beaumont/Michaleski (7)
Hale/Baker Final
McQuay/Pottle (8)
Central Time (CT)
M: Kamloops Crown of Curling
Kamloops, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Pacific Time (PT)
Robillard 4th
Kim
Richard 4th
Deane
Pacific Time (PT)
M: Dave Jones Stanhope Simpson Insurance Mayflower Cashspiel
Halifax, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Desjardins Final
Flemming (3)
Atlantic Time (AT)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
Evans Final
McNutt (8)
Atlantic Time (AT)
Atlantic Time (AT)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Atlantic Time (AT)
MacIsaac Final
Higdon (6)
Atlantic Time (AT)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Default (ET)
Lenentine Final
Slauenwhite (7)
Default (ET)
W: WCT Latvia International Challenger
Tukums, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern European Time (EET)
Rumiantseva Final
MacDonald (7)
Kubeskova Final
Constantini (8)
Eastern European Time (EET)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Default (ET)
Strang Final
Snow (8)
Godin Final
Marin 10  (5)
Default (ET)
M: WCT Latvia International Challenger
Tukums, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Eastern European Time (EET)
Bryce Final
Stych (4)
Veltsman Final
Lee (5)
Eastern European Time (EET)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, Norway
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Central European Time (CET)
Hueppi/Weiss Final
Ramsfjell/Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Jensen/Berger (8)
Central European Time (CET)
M: Russian Mixed Doubles Trials - Leg 2
, Russia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Morozova/Krasikov Final
Sidorova/Timofeev (7)
Moskaleva/Eremin 10  Final
Samoilik/Vaskov (7)
Komarova/Goryachev Final
Ezekh/Stukalskiy (EE)
Central European Time (CET)
Central European Time (CET)
M: Home Hardware Curling Pre-Trials
Liverpool, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Horgan  
Harty  
Atlantic Time (AT)
W: Home Hardware Curling Pre-Trials
Liverpool, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brown  
Peterson  
Birt  
Zacharias  
Murphy  
McCarville  
Anderson  
Duncan  
Atlantic Time (AT)

Curling Scores

W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones Final
Tracy Fleury (EE) Watch Live Curling!
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sun, Oct 24 -- 7:00am ET
Sweden Final
Italy (8)
Scotland Final
Korea (8)
United States Final
RCF (8)
China Final
Canada (7)
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 4:00pm ET
Bruce Mouat 4th
Brad Jacobs
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Celia Evans Final
Allyson McNutt (8)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 3:30pm AT
Calan MacIsaac Final
Jack Higdon (6)
G: Lakeshore CWG Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 2:30pm ET
Ella Lenentine Final
Abby Slauenwhite (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:00am ET
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
Luke Godin Final
Timothy Marin 10  (5)
D: Norway Open Mixed Doubles
Hedmarken, NOR
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 11:30am CET
Hueppi/Weiss Final
Maia Ramsfjell (7)
Ronning/Braenden Final
Mona Jensen (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Fleury Victorious in GSOC Masters Final

Fleury Victorious in GSOC Masters Final

Tracy Fleury (Picture: Anil Mungal) is once again Grand Slam Masters Champion, after winning Sunday's final 9-7 against Jennifer Jones.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑