World Curling Report

Curling Scores

Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Curling Masters Champery
Champery, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jan Iseli
Magnus Ramsfjell

Final
(7)
Andrew Reed
Niklas Edin

Final
(4)
Lukas Klima
Ross Whyte

Final
(8)
Fredrik Nyman
Yannick Schwaller

Final
(8)
Central European Time (CET)
J: Rick Cotter Memorial Junior Womens Classic
Vernon, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ryleigh Bakker
Sophie Brissette

Final
(8)
Kaila Buchy
Holly Hafeli

10 
Final
(6)
Heather Drexel
Gracelyn Richards

Final
(7)
Sarah Daniels
Katie Tripp

Final
(5)
Gabby Brissette
Jensen Taylor
 
 

Default (ET)
J: Rick Cotter Memorial Junior Mens Classic
Vernon, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hayato Sato
Colorado Marr

Final
(7)
Pacific Time (PT)
J: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Victoria Beaudry
Meghan Walter

Final
(4)
Alexandra Friesen
Brooklyn Onagi

Final
(7)
Cassandra Stobbe
Emily Ogg

Final
(6)
Central Time (CT)
J: Heather MJCT U15 Bonspiel
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Bethany Allan
Nash Sugden

11 
Final
(5)
Noah Amy
Jack Lyburn

Final
(6)
Central Time (CT)
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
Stroud, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kaitlyn Jones
Heather Heggestad

Final
(8)
Breanna Rozon
Susan Froud

Final
(7)
Eastern Time (ET)
D: WCT Austrian Mixed Doubles Cup
Kitzbuehel, Austria
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Skaslien/Nedregotten
Wild/Kupper

8th
Jaeggi/Pfister
Vermelin/Wingfors

8th
Central European Time (CET)
C: Stirling Wheelchair Curling International
Stirling, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jostein Stordahl
Rosemary Lenton

Final
(7)
Viljo Petersson-Dahl
Steve Emt

Final
(8)
Hugh Nibloe
Konstantin Kurokhtin

10 
Final
(8)
Raymond Pfyffer
Ziga Bajde

Final
(EE)
Default (ET)
M: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brody Hanson
Scott Jones
 
 

Mike Flannery
Wayne Tallon
 
 

Jean Guy Cyr
Shannon Fenelon
 
 

Remi Comeau
Jack Smeltzer
 
 

Atlantic Time (AT)
M: Estevan SCT
Estevan, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Shane Vollman
Carson Ackerman
 
 

Shawn Meyer
Ben Gamble
 
 

Travis Tokarz
Tye Olson
 
 

Sam Willis
Dustin Woloschuk
 
 

Central Time (CT)
W: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: EJCT Oslo Junior Men
Oslo, Norway
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Brampton U21 Junior Mens Cashspiel
Brampton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: EJCT Oslo Junior Women
Oslo, Norway
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Brampton U21 Junior Womens Cashspiel
Brampton, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑