World Curling Report

Curling Scores

M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M6 -- Sat, Dec 7 -- 11:00pm MT
Glukhov Final
Zou (7)
van Dorp Final
Horgan (7)
Ruohonen Final
Nyman (8)
Kim Final
Schnider (7)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W6 -- Sun, Dec 8 -- 3:30am MT
Jentsch 10  Final
Madisson (7)
Kovaleva Final
Feltscher (8)
Kim Final
Dudt (7)
Han Final
Skrlik (7)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: PO3 -- Sat, Dec 7 -- 10:00am GMT
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 8 -- 8:30am AT
Gim 5th
Mallais
Crawford 5th
Comeau
Hilliard 5th
Robichaud
Birt 5th
Wang
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 8 -- 8:30am AT
Thompson 5th
Jones
Park 5th
Roach
Grattan Final
Comeau (4)
McInnes Cooper 5th
Murphy
M: Farmers Edge SCT
Wadena, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Dec 7 -- 5:45pm CT
Tokarz Final
Jacobson (7)
Hartung Final
Fedak (8)
Gamble Final
Franko (4)
Woloschuk Final
Comfort (8)
M: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 4:30pm CT
Dilello Final
Bohn (7)
Wiebe Final
Lyburn (4)
W: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 5:30pm ET
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland Final
Robertson (6)
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Dec 7 -- 7:00pm CET
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M6 -- Sun, Dec 8 -- 1:00am ET
Glukhov Final
Zou (7)
van Dorp Final
Horgan (7)
Ruohonen Final
Nyman (8)
Kim Final
Schnider (7)
Eastern Time (ET)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jentsch 10  Final
Madisson (7)
Kovaleva Final
Feltscher (8)
Kim Final
Dudt (7)
Han Final
Skrlik (7)
Eastern Time (ET)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
Greenwich Mean Time (GMT)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Gim 5th
Mallais
Crawford 5th
Comeau
Hilliard 5th
Robichaud
Birt 5th
Wang
Atlantic Time (AT)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Thompson 5th
Jones
Park 5th
Roach
Grattan Final
Comeau (4)
McInnes Cooper 5th
Murphy
Atlantic Time (AT)
M: Farmers Edge SCT
Wadena, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tokarz Final
Jacobson (7)
Hartung Final
Fedak (8)
Gamble Final
Franko (4)
Woloschuk Final
Comfort (8)
Central Time (CT)
D: GOLDLINE Victoria Mixed Doubles
Quebec, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Girard/Martel Final
Cottrill/Cottrill (5)
Frappier/Begin Final
Tremblay/Lanoue 11  (4)
St-Georges/Asselin Final
Frappier/Begin (4)
Eastern Time (ET)
M: MCT Championships
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dilello Final
Bohn (7)
Wiebe Final
Lyburn (4)
Central Time (CT)
W: MCT Championships
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland Final
Robertson (6)
Default (ET)
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, Sweden
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Central European Time (CET)
J: Stu Sells U18 Junior Tankard
Barrie, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
: Alberta Junior Qualifiers
Black Diamond, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Stu Sells U18 Junior Tankard
Barrie, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Lake View Credit Union Fort St. John Cash Spiel
Fort St. John, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
J: Alberta Junior Qualifiers
Black Diamond, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
: Alberta Winter Games Qualifiers
Leduc, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

M: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M6 -- Sat, Dec 7 -- 11:00pm MT
Glukhov Final
Zou (7)
van Dorp Final
Horgan (7)
Ruohonen Final
Nyman (8)
Kim Final
Schnider (7)
W: Changan Ford International Curling Elite
Xining, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W6 -- Sun, Dec 8 -- 3:30am MT
Jentsch 10  Final
Madisson (7)
Kovaleva Final
Feltscher (8)
Kim Final
Dudt (7)
Han Final
Skrlik (7)
: World Mixed Doubles Qualification Event
Greenacres, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: PO3 -- Sat, Dec 7 -- 10:00am GMT
Korea Final
Austria (7)
Turkey Final
China (EE)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 8 -- 8:30am AT
Gim 5th
Mallais
Crawford 5th
Comeau
Hilliard 5th
Robichaud
Birt 5th
Wang
M: Jim Sullivan Curling Classic
Saint John, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Dec 8 -- 8:30am AT
Thompson 5th
Jones
Park 5th
Roach
Grattan Final
Comeau (4)
McInnes Cooper 5th
Murphy
M: Farmers Edge SCT
Wadena, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Dec 7 -- 5:45pm CT
Tokarz Final
Jacobson (7)
Hartung Final
Fedak (8)
Gamble Final
Franko (4)
Woloschuk Final
Comfort (8)
M: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 4:30pm CT
Dilello Final
Bohn (7)
Wiebe Final
Lyburn (4)
W: MCT Championships
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Dec 7 -- 5:30pm ET
Peterson Final
Clark-Rouire (5)
Ackland Final
Robertson (6)
D: Bele Wrana Memorial
Sundbyberg, SWE
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sat, Dec 7 -- 7:00pm CET
Heldin/Heldin Final
Fransson/Koehn (8)
Regza/Regza Final
Ahlstrom/Norin (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑