Curling Scores

W: Regina Highland SWCT Event
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 4:30pm CT
Barker Final
Anderson (3)
: 50th Mile Zero Cash Spiel
Dawson Creek, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Nov 27 -- 3:15pm PT
Yanagisawa 9th
Kleiter  Watch Live Curling!
Cseke 7th
Morozumi  Watch Live Curling!
M: Stu Sells Cookstown Classic
Cookstown, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 4:30pm ET
Ferris Final
Champ (6)
W: Home Again Curling Classic
Listowel, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 5:00pm ET
Brandwood Final
Rozon (7)
M: Challenge de Curling Desjardins
Clermont, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 3:00pm ET
Epping Final
Asselin (8)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Fredericton, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Nov 27 -- 9:00am AT
Thompson Final
Sullivan (8)
Everist Final
Robichaud (8)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Fredericton, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Nov 27 -- 9:00am AT
Daigle Final
Crandall (8)
Powers Final
Campbell (EE)
: 50th Mile Zero Cashspiel Challenge
Dawson Creek, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Nov 27 -- 3:15pm PT
Yungen 7th
Holland
Bruce Final
Godberson (4)
Doepker Final
Hinz (4)
M: Challenge de Curling Desjardins OPEN
Charlevoix, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 3:00pm ET
Bellavance Final
Girard (8)
Bornais Final
Maurice (6)
Lawton Final
Begin (8)
Dallaire Final
Maheux (5)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Nov 26 -- 8:00pm MT
Crough Final
Wipf (7)
Ballance Final
Duncan (7)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Nov 26 -- 4:30pm MT
Northwood Final
Yurko (6)
McMahon Final
Desormeau (8)
Johnston Final
Abbs (5)
Snideman Final
Martens (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Le Gruyere AOP European B Curling Championships -- Teams

Nov 19 - 26, 2022
Hungary


Czermann

Fourth
Player Photo
Zsolt
Kiss
Skip
No Photo
Kristof
Czermann
Front
No Photo
David
Balazs
Front
No Photo
Callum
MacFarlane
Front
No Photo
Otto
Kalocsay
Slovakia


Gallo

Fourth
No Photo
Patrik
Kapralik
Third
No Photo
Jakub
Polak
Front
No Photo
Juraj
Gallo
Front
No Photo
Milan
Moravcik
Front
No Photo
Jakub
Cervenka
Austria


Genner

Skip
Player Photo
Mathias
Genner
Third
No Photo
Jonas
Backofen
Second
Player Photo
Martin
Reichel
Lead
No Photo
Florian
Mavec
Netherlands


Gosgens

Skip
Player Photo
Wouter
Gosgens
Third
Player Photo
Jaap
van Dorp
Front
Player Photo
Laurens
Hoekman
Front
No Photo
Tobias
van den Hurk
Front
No Photo
Alexander
Magan
Finland


Kiiskinen

Skip
Player Photo
Kalle
Kiiskinen
Third
Player Photo
Teemu
Salo
Front
No Photo
Jermu
Pollanen
Front
No Photo
Paavo
Kuosmanen
Front
No Photo
Jouni
Mikkonen
France


Mercier

Fourth
No Photo
Quentin
Morand
Skip
No Photo
Eddy
Mercier
Front
No Photo
Yannick
Valvassori
Front
No Photo
Killian
Gaudin
Front
No Photo
Leo
Tuaz-Torchon
Ukraine


Nikolov

Skip
No Photo
Eduard
Nikolov
Third
No Photo
Yaroslav
Shchur
Second
No Photo
Wykyta
Velychka
Lead
No Photo
Artem
Suhak
Wales


Pougher

Skip
No Photo
James
Pougher
Third
No Photo
Rhys
Phillips
Front
No Photo
Garry
Coombs
Front
No Photo
Simon
Pougher
Front
No Photo
Martin
Lloyd
Lithuania


Rykov

Skip
No Photo
Konstantin
Rykov
Third
No Photo
Paulius
Rymeikis
Front
No Photo
Vytis
Kulakauskas
Front
No Photo
Donatas
Kiudys
Front
No Photo
Matas
Junevicius
Portugal


Seixeiro

Skip
No Photo
Steve
Seixeiro
Third
No Photo
Chris
Ribau
Front
No Photo
Joe
Ribau
Front
No Photo
Victor
Santos
Front
No Photo
Ramiro
Santos
Slovenia


Sever

Skip
No Photo
Stefan
Sever
Third
No Photo
Marko
Harb
Front
No Photo
Simon
Langus
Front
No Photo
Ziga
Babic
Front
No Photo
Martin
Razinger
Latvia


Truksans

Skip
No Photo
Martins
Truksans
Third
No Photo
Janis
Klive
Front
Player Photo
Arnis
Veidemanis
Front
No Photo
Sandris
Buholcs
Front
Player Photo
Aivars
Avotins
Estonia


Veltsman

Fourth
No Photo
Mihhail
Vlassov
Skip
No Photo
Eduard
Veltsman
Front
No Photo
Janis
Kiziridi
Front
No Photo
Igor
Dzendzeljuk
Front
No Photo
Konstantin
Dotsenko
Belgium


Verreycken

Fourth
No Photo
Jeroen
Spruyt
Skip
No Photo
Timothy
Verreycken
Second
No Photo
Daan
Yskout
Lead
No Photo
Bram
Van Looy
Ireland


Wilson

Skip
No Photo
John
Wilson
Third
No Photo
Kyle
Paradis
Front
No Photo
James
Russell
Front
No Photo
Craig
Whyte
Front
No Photo
Eoin
McCrossan
England


Woolston

Skip
No Photo
Andrew
Woolston
Third
No Photo
Andrew
Reed
Front
No Photo
Scott
Gibson
Front
No Photo
James
Whittle
Front
No Photo
Martin
Gregory

Curling Scores

W: Regina Highland SWCT Event
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 4:30pm CT
Barker Final
Anderson (3)
: 50th Mile Zero Cash Spiel
Dawson Creek, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Nov 27 -- 3:15pm PT
Yanagisawa 9th
Kleiter  Watch Live Curling!
Cseke 7th
Morozumi  Watch Live Curling!
M: Stu Sells Cookstown Classic
Cookstown, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 4:30pm ET
Ferris Final
Champ (6)
W: Home Again Curling Classic
Listowel, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 5:00pm ET
Brandwood Final
Rozon (7)
M: Challenge de Curling Desjardins
Clermont, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 3:00pm ET
Epping Final
Asselin (8)
M: Jim Sullivan Curling Classic
Fredericton, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Nov 27 -- 9:00am AT
Thompson Final
Sullivan (8)
Everist Final
Robichaud (8)
W: Jim Sullivan Curling Classic
Fredericton, NB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: QF -- Sun, Nov 27 -- 9:00am AT
Daigle Final
Crandall (8)
Powers Final
Campbell (EE)
: 50th Mile Zero Cashspiel Challenge
Dawson Creek, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sun, Nov 27 -- 3:15pm PT
Yungen 7th
Holland
Bruce Final
Godberson (4)
Doepker Final
Hinz (4)
M: Challenge de Curling Desjardins OPEN
Charlevoix, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Nov 27 -- 3:00pm ET
Bellavance Final
Girard (8)
Bornais Final
Maurice (6)
Lawton Final
Begin (8)
Dallaire Final
Maheux (5)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Nov 26 -- 8:00pm MT
Crough Final
Wipf (7)
Ballance Final
Duncan (7)
: Okotoks U20 Bonspiel
Okotoks, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Nov 26 -- 4:30pm MT
Northwood Final
Yurko (6)
McMahon Final
Desormeau (8)
Johnston Final
Abbs (5)
Snideman Final
Martens (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Denmark to play Switzerland for women's European gold

Denmark to play Switzerland for women's European gold

For the first time in twenty years, the Danish women's team (Photo: WCF) will compete for gold at the European Curling Championships against powerhouse Switzerland.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑