Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Craven SPORTS Services Curling Classic -- Teams

Sep 24 - 26, 2021
Anderson


Saskatoon
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Sherry
Anderson
Third
Player Photo
Nancy
Martin
Second
Player Photo
Chaelynn
Kitz
Lead
Player Photo
Breanne
Knapp
Barber


Biggar
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Brett
Barber
Third
Player Photo
Alyssa
Kostyk
Second
No Photo
Krystal
Englot
Lead
No Photo
Mackenzie
Schwartz
Barker


Moose Jaw
Saskatchewan

Skip
No Photo
Penny
Barker
Third
Player Photo
Christie
Gamble
Second
Player Photo
Jenna
Enge
Lead
Player Photo
Danielle
Sicinski
Carey


Regina
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Chelsea
Carey
Third
Player Photo
Jolene
Campbell
Second
Player Photo
Stephanie
Schmidt
Lead
Player Photo
Jennifer
Armstrong
Ellingson


Saskatoon
Saskatchewan

Skip
No Photo
Krista
Ellingson
Third
No Photo
Charity
Mcleod
Second
No Photo
Ellen
Redlick
Lead
No Photo
Brett
Day
Englot


Regina
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Michelle
Englot
Third
Player Photo
Sara
England
Second
Player Photo
Shelby
Brandt
Lead
No Photo
Nicole
Bender
Haupstein


Saskatoon
Saskatchewan

Skip
No Photo
Emily
Haupstein
Third
No Photo
Skylar
Ackerman
Second
No Photo
Taylor
Stremick
Lead
No Photo
Abbey
Johnson
Hoag


Regina
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Sarah
Hoag
Third
No Photo
Stephanie
Thompson
Second
No Photo
Cassidy
Regush
Lead
Player Photo
Kelly
Kay
Holland


Kronau
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Amber
Holland
Third
Player Photo
Kim
Schneider
Second
Player Photo
Karlee
Korchinski
Lead
Player Photo
Debbie
Lozinski
Johnson


Moosomin
Saskatchewan

Skip
No Photo
Hanna
Johnson
Third
No Photo
Shantel
Englot
Second
No Photo
Brooklyn
Fahl
Lead
No Photo
Kelsey
Deptuck
Just


Saskatoon
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Sherry
Just
Third
No Photo
Holly
Scott
Second
Player Photo
Alison
Ingram
Lead
No Photo
Deborah
Hawkshaw
Kleiter


Saskatoon
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Madison
Kleiter
Third
No Photo
Kya
Kennedy
Second
No Photo
Kelcee
Kennedy
Lead
Player Photo
Mary
Engel
Mitchell


Regina
Saskatchewan

Skip
No Photo
Jessica
Mitchell
Third
Player Photo
Jenna
Hope
Second
Player Photo
Meaghan
Frerichs
Lead
No Photo
Teresa
Waterfield
Orsted


Regina
Saskatchewan

Skip
No Photo
Sherrilee
Orsted
Third
No Photo
Candace
Newkirk
Second
No Photo
Shalon
Fleming
Lead
No Photo
Jasmine
Kerr
Wisniewski


Regina
Saskatchewan

Skip
Player Photo
Stasia
Wisniewski
Third
Player Photo
Chantel
Martin
Second
Player Photo
Amanda
Kuzyk
Lead
Player Photo
Sheri
Martin

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑