Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

ATB Okotoks Classic -- A Event

Sep 23 - 26, 2021
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Brendan Bottcher

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 15
SCORES
  [1]
Brendan Bottcher

Myles Immerkar

D2 - Thu 8:00pm
Loser to 20
SCORES
  [9]
Tyler Tardi

Tyler Tardi

Tyler Tardi

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 15
SCORES
 

  [2]

Ryan Jacques

D4 - Fri 3:00pm
Loser to 25
SCORES
  [13]

Ross Whyte
Qualifier

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 16
SCORES
  [3]
Ross Whyte

Rob Johnson

Ross Whyte

D2 - Thu 8:00pm
Loser to 22
SCORES
  [10]
Karsten Sturmay

Karsten Sturmay

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 16
SCORES
  [4]
Ryan Parent

Kevin Koe

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 17
SCORES
  [5]
Kevin Koe

Nathan Molberg

D2 - Thu 8:00pm
Loser to 19
SCORES
  [11]
Kevin Koe

SooHyuk Kim

Jacob Libbus

D1 - Thu 4:00pm
Loser to 17
SCORES
  [6]
Jacob Libbus

D4 - Fri 3:00pm
Loser to 26
SCORES
  [14]

Jeremy Harty
Qualifier

D2 - Thu 8:00pm
Loser to 18
SCORES
  [7]
Jeremy Harty

Evan van Amsterdam

Jaap van Dorp

D3 - Fri 10:00am
Loser to 21
SCORES
  [12]
Jaap van Dorp

Jaap van Dorp

D2 - Thu 8:00pm
Loser to 18
SCORES
  [8]
Bert Martin

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑