Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Thistle Integrity Stakes -- A Event

Nov 29 - Dec 2, 2019
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Central Time (CT)
Corey Chambers

D1 - Fri 6:30pm
Loser to 15
SCORES
  [1]
Corey Chambers

Richard Dick

D3 - Sat 9:00am
Loser to 22
SCORES
  [9]
Corey Chambers

Graham McFarlane

Ryan Hlatkey

D2 - Fri 9:00pm
Loser to 15
SCORES
 

  [2]

Ryan Hlatkey

D6 - Sat 5:30pm
Loser to 26
SCORES
  [13]

Kyle McCannell
Qualifier

D1 - Fri 6:30pm
Loser to 16
SCORES
  [3]
Kyle McCannell

Ross LaVallee

Jacques Gauthier

D3 - Sat 9:00am
Loser to 21
SCORES
  [10]
Jacques Gauthier

Jacques Gauthier

D1 - Fri 6:30pm
Loser to 16
SCORES
  [4]
Travis Bale

Ty Dilello

D4 - Sat 11:30am
Loser to 20
SCORES
  [11]
Steve Irwin

Steve Irwin

Steve Irwin

D2 - Fri 9:00pm
Loser to 21
SCORES
  [6]
Ryan Hyde

D6 - Sat 5:30pm
Loser to 25
SCORES
  [14]

Riley Smith
Qualifier

D2 - Fri 9:00pm
Loser to 18
SCORES
  [7]
Richard Muntain

Richard Muntain

Richard Muntain

D4 - Sat 11:30am
Loser to 19
SCORES
  [12]
Sean Grassie

Sean Grassie

D2 - Fri 9:00pm
Loser to 18
SCORES
  [8]
Steen Sigurdson

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑