Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 6:00pm CT
Jordon Johnson Final
Zach Breden (8)
Matt Bijl Final
Luke Steski 10  (5)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Lupus ALPACA Spiel

May 29 - 30, 2020

Event Results:

Recent
Recent Games:
Martin Final
Brickey (1)
Hodgson 10  Final
Rodawig (2)
Jacobs Final
Strack (1)
Carey Final
Rodawig 11  (2)
Howard Final
Sherry 10  (2)
Shuster 13  Final
Brickey (2)
Moulding Final
Isdahl 12  (2)
Martin Final
Sidney (1)
Central Time (CT)

Event Purse: $0
Entry Fee: TBA
 
Location
Blaine, Minnesota

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 6:00pm CT
Jordon Johnson Final
Zach Breden (8)
Matt Bijl Final
Luke Steski 10  (5)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑