Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

GSOC Masters -- Teams

Oct 19 - 24, 2021
Einarson


Gimli
Manitoba

Skip
Player Photo
Kerri
Einarson
Third
Player Photo
Val
Sweeting
Second
Player Photo
Shannon
Birchard
Lead
Player Photo
Briane
Meilleur
Fleury


East St. Paul
Manitoba

Skip
Player Photo
Tracy
Fleury
Third
Player Photo
Selena
Njegovan
Second
Player Photo
Liz
Fyfe
Lead
Player Photo
Kristin
MacCuish
Fujisawa


Kitami
Japan

Skip
Player Photo
Satsuki
Fujisawa
Third
Player Photo
Chinami
Yoshida
Second
Player Photo
Yumi
Suzuki
Lead
Player Photo
Yurika
Yoshida
Gim


Uijeongbu
Korea

Skip
Player Photo
Unchi
Gim
Third
No Photo
Yeji
Seol
Second
No Photo
Suji
Kim
Lead
Player Photo
Yeeun
Seol
Hasselborg


Sundbyberg
Sweden

Skip
Player Photo
Anna
Hasselborg
Third
Player Photo
Sara
McManus
Second
Player Photo
Agnes
Knochenhauer
Lead
Player Photo
Sofia
Mabergs
Homan


Ottawa
Ontario

Skip
Player Photo
Rachel
Homan
Third
Player Photo
Emma
Miskew
Second
Player Photo
Sarah
Wilkes
Lead
Player Photo
Joanne
Courtney
Jones


Winnipeg
Manitoba

Skip
Player Photo
Jennifer
Jones
Third
Player Photo
Kaitlyn
Lawes
Second
Player Photo
Jocelyn
Peterman
Lead
Player Photo
Dawn
McEwen
Kim


Gangneung
Korea

Skip
Player Photo
Eunjung
Kim
Third
Player Photo
Kyeongae
Kim
Second
Player Photo
Chohi
Kim
Lead
Player Photo
Seonyeong
Kim
Kim


Chuncheon
Korea

Skip
Player Photo
Minji
Kim
Third
Player Photo
Seungyoun
Ha
Second
Player Photo
Hyerin
Kim
Lead
Player Photo
Sujin
Kim
Koana


Fujiyoshida
Japan

Skip
Player Photo
Tori
Koana
Third
Player Photo
Yuna
Kotani
Second
Player Photo
Mao
Ishigaki
Lead
Player Photo
Arisa
Kotani
Kovaleva


Saint-Petersburg
Russia

Skip
Player Photo
Alina
Kovaleva
Third
Player Photo
Anna
Sidorova
Second
Player Photo
Galina
Arsenkina
Lead
Player Photo
Ekaterina
Kuzmina
Peterson


St. Paul
Minnesota

Skip
Player Photo
Tabitha
Peterson
Third
Player Photo
Nina
Roth
Second
Player Photo
Becca
Hamilton
Lead
Player Photo
Tara
Peterson
Rocque


Edmotnon
Alberta

Skip
Player Photo
Kelsey
Rocque
Third
Player Photo
Danielle
Schmiemann
Second
Player Photo
Dana
Ferguson
Lead
Player Photo
Rachel
Brown
Tirinzoni


Aarau
Switzerland

Fourth
Player Photo
Alina
Paetz
Skip
Player Photo
Silvana
Tirinzoni
Second
Player Photo
Esther
Neuenschwander
Lead
Player Photo
Melanie
Barbezat
Wrana


Sundbyberg
Sweden

Skip
Player Photo
Isabella
Wrana
Third
Player Photo
Jennie
Wahlin
Second
Player Photo
Almida
de Val
Lead
Player Photo
Maria
Larsson
Yoshimura


Sapporo
Japan

Skip
Player Photo
Sayaka
Yoshimura
Third
Player Photo
Kaho
Onodera
Second
Player Photo
Anna
Ohmiya
Lead
Player Photo
Yumie
Funayama

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑