Curling Scores

W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones  
Tracy Fleury  
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Oct 23 -- 8:00pm ET
Bruce Mouat Final
Brendan Bottcher (8)
Brad Gushue Final
Brad Jacobs (6)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Oct 23 -- 7:00pm ET
Ryan Strang Final
Timothy Marin (EE)
Luke Godin Final
Brayden Snow (EE)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Oct 23 -- 4:30pm AT
Liam Quinlan Final
Jack Higdon (8)
Isaiah Dalton Final
Zach Atherton 10  (8)
Mark Strang Final
Calan MacIsaac 11  (5)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Jiffy Lube Alberta Scotties -- B Event

Jan 23 - 27, 2019
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Mountain Time (MT)
Kelsey Rocque

D4 - Thu 2:00pm
Loser to 33
SCORES
  [20]

Kelsey Rocque

Lindsay Makichuk
D5 - Thu 6:30pm
Loser to 35
SCORES
  [24]

Kelsey Rocque

Laura Walker

Kaitlin Stubbs
D7 - Fri 2:00pm
Loser to 38
SCORES
  [27]
Kelsey Rocque

D4 - Thu 2:00pm
Loser to 33
SCORES
  [21]

Krysta Hilker

Krysta Hilker
D5 - Thu 6:30pm
Loser to 36
SCORES
  [25]

Krysta Hilker

Jodi Marthaller

Janais DeJong
D8 - Fri 6:30pm
Loser to 41
SCORES
  [29]

D4 - Thu 2:00pm
Loser to 35
SCORES
  [22]

Nicky Kaufman
To Page AvB

-
Loser to 30
SCORES
  [18]

Nicky Kaufman

D5 - Thu 6:30pm
Loser to 38
SCORES
  [26]
Nicky Kaufman

Marla Sherrer
D7 - Fri 2:00pm
Loser to 37
SCORES
  [28]

Casey Scheidegger

D4 - Thu 2:00pm
Loser to 36
SCORES
  [23]

Adele Kezama

-
Loser to 32
SCORES
  [19]

Adele Kezama
Casey Scheidegger

Curling Scores

W: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 24 -- 12:00pm ET
Jennifer Jones  
Tracy Fleury  
M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Sat, Oct 23 -- 8:00pm ET
Bruce Mouat Final
Brendan Bottcher (8)
Brad Gushue Final
Brad Jacobs (6)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 6 -- Sat, Oct 23 -- 7:00pm ET
Ryan Strang Final
Timothy Marin (EE)
Luke Godin Final
Brayden Snow (EE)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Oct 23 -- 4:30pm AT
Liam Quinlan Final
Jack Higdon (8)
Isaiah Dalton Final
Zach Atherton 10  (8)
Mark Strang Final
Calan MacIsaac 11  (5)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Jones and E. Kim Set for Semis Matchup at GSOC Masters

Jones and E. Kim Set for Semis Matchup at GSOC Masters

Jennifer Jones (Photo: Anil Mungal) will meet Korea's Eunjung Kim Saturday night in the semi-finals at the 2021 Grand Slam of Curling Masters.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑