Curling Scores

M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:00am CT
Jace Freeman Final
Tanner Graham (7)
Jordon McDonald Final
Jack Lyburn (3)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 7:00am ET
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Oct 23 -- 9:30am AT
Mark Strang Final
Isaiah Dalton (8)
Calan MacIsaac Final
Zach Atherton (6)
Liam Quinlan Final
Alan Fawcett (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

International Bernese Ladies Cup -- Playoffs

Jan 10 - 13, 2019
Times shown as Central European Time (CET)
Yilun Jiang

QF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [1]
Yilun Jiang

Binia Feltscher
SF - Sun 11:15am
Loser Out
SCORES
  [5]

Alina Kovaleva
Yilun Jiang

QF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [2]
Min Ji Kim

CF - Sun 2:30pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Min Ji Kim

Ursi Hegner

QF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [3]
Anna Sidorova
Champion


Anna Sidorova
SF - Sun 11:15am
Loser Out
SCORES
  [6]

Daniela Jentsch
Anna Sidorova

QF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [4]
Daniela Jentsch

Andrea Schoepp

Curling Scores

M: Heather MJCT Bonspiel
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:00am CT
Jace Freeman Final
Tanner Graham (7)
Jordon McDonald Final
Jack Lyburn (3)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 11:30am ET
Ryan Strang 12  Final
Luke Godin (6)
Brayden Snow Final
Timothy Marin (7)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Oct 23 -- 12:30pm AT
Paige Brewer Final
Allyson McNutt (8)
Sophie Blades Final
Rachel McLean (7)
Marin Callaghan Final
Celia Evans (7)
: Kuntai World Wheelchair Curling Championship
Beijing, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Oct 23 -- 6:00am CT
Canada Final
United States (8)
Slovakia Final
Latvia (8)
Sweden Final
Korea (8)
Switzerland Final
Norway (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Oct 23 -- 9:30am AT
Mark Strang Final
Isaiah Dalton (8)
Calan MacIsaac Final
Zach Atherton (6)
Liam Quinlan Final
Alan Fawcett (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑