Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Canad Inns Men's Classic
W: Womens Masters Basel
W: Atkins Curling Supplies Classic
M: Atkins Curling Supplies Classic
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: McKee Homes Fall Curling Classic
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
M: Kalamazoo Men's Classic
M: China Open
W: China Open
M: Steele Cup Cash
W: Regina Callie Rockoberfest
W: Steele Cup Cash
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Canad Inns Men's Classic
Portage la Prairie, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: SF -- Mon, Oct 15 -- 12:00pm CT
Kevin Koe
Karsten Sturmay
 
 

Brendan Bottcher
Brad Jacobs
 
 

Central Time (CT)
W: Womens Masters Basel
Basel, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Binia Feltscher
Elena Stern

Final
(7)
Default (ET)
W: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kristy Watling
Jennifer Clark-Rouire

Final
(8)
Alyssa Calvert
Tori Koana

Final
(EE)
Barb Spencer
Joelle Brown

Final
(8)
Laura Burtnyk
Beth Peterson

Final
(EE)
Central Time (CT)
M: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Trevor Loreth
Shane Vollman

Final
(6)
Dennis Bohn
Ty Dilello

Final
(6)
JT Ryan
Corey Chambers

Final
(7)
Steen Sigurdson
David Bohn

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
Stonewall, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Carter Watkins
Jordon McDonald

Final
(EE)
Default (ET)
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
Stonewall, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mackenzie Zacharias
Shae Bevan

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
Red Deer, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ryan Parent
Ryan Jacques

10 
Final
(6)
Default (ET)
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
Abbotsford, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Wark
Corryn Brown

Final
(7)
Pacific Time (PT)
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
Abbotsford, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sean Geall
Yuta Matsumura

Final
(6)
Pacific Time (PT)
M: McKee Homes Fall Curling Classic
Airdrie, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Terry Meek
Jeremy Harty

Final
(6)
Mountain Time (MT)
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
Red Deer, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hollie Vincent
Myla Plett

Final
(8)
Mountain Time (MT)
Emily Clark
Veronica Maschmeyer

Final
(7)
Mountain Time (MT)
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
Edmonton, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Streifel/Laycock
Silcox/Keerak

Final
(7)
Mountain Time (MT)
Homan/Kennedy
Sauder/Donnelly

Final
(7)
Mountain Time (MT)
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
Stroud, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jaimee Gardner
Kirsten Marshall

Final
(EE)
Eastern Time (ET)
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
Stroud, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cory Heggestad
John Willsey

Final
(5)
Eastern Time (ET)
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Daniel Del Conte
Landan Rooney

Final
(8)
Jake Goves
Dylan Niepage

Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
Coldwater, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Adrienne Belliveau
Calleigh Barton

10 
Final
(7)
Alex Bertolo
Jacklyn Fraser

Final
(6)
Eastern Time (ET)
M: Kalamazoo Men's Classic
Kalamazoo, Michigan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jon Penney
Tom Mulhern

Final
(8)
Stephen Imes
Dan Wiza
 
 

Rick Law
William Nordine

Final
(4)
Ryan Larson
Matt Sussman
 
 

Default (ET)
W: China Open
Beijing, China
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
M: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jason Vaughan
Trevor Hanson
 
 

James Grattan
Jordan Ashworth
 
 

Rod Aube
Ed Cyr
 
 

Kevin Keefe
Scott Jones
 
 

Paul Dobson
Jack Smeltzer
 
 

Atlantic Time (AT)
W: Regina Callie Rockoberfest
Regina, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Steele Cup Cash
Fredericton, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
Wetzikon, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Riga, Latvia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Canad Inns Men's Classic
W: Womens Masters Basel
W: Atkins Curling Supplies Classic
M: Atkins Curling Supplies Classic
M: Stonewall Family Foods Junior Classic
W: Stonewall Family Foods Junior Classic
M: Red Deer Elks Junior Mens Spiel
W: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: Driving Force Abbotsford Cashspiel
M: McKee Homes Fall Curling Classic
: Red Deer Elks Junior Womens Spiel
M: Sherwood Park Mixed Doubles Classic
W: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Stroud Sleeman Cash Spiel
M: Coldwater Rocktoberfest U18 Mens Spiel
W: Coldwater Rocktoberfest U18 Womens Spiel
M: Kalamazoo Men's Classic
M: China Open
W: China Open
M: Steele Cup Cash
W: Regina Callie Rockoberfest
W: Steele Cup Cash
W: Wetzikon Wheelchair Curling Tournament
W: Wheelchair Curling Baltic League: Stage 2
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Reid Carruthers wins StuSells Toronto Tankard

Reid Carruthers wins StuSells Toronto Tankard

Reid Carruthers (Winnipeg, Manitoba) wins the StuSells Toronto Tankard, defeating Stuart Thompson (Dartmouth, Nova Scota) 7-5 in an extra end at the Royal Canadian Curling Club in Toronto, Canada.

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑