Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Mixed Doubles Curling Challenge
W: Karuizawa International
M: Karuizawa International
W: New Brunswick Scotties Prelims
W: GNCC Womens Club Playdowns
M: Dumfries Challenger Series
W: BC Scotties Open Event #2
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
W: Alberta Scotties - Northerns
M: King Spud Classic
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: GNCC Mens Club Playdowns
W: Manitoba Scotties - Central Regional
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Mixed Doubles Curling Challenge
Urdorf, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 17 -- 2:00pm CET
Bryzgalova/Krushelnitskiy
Skaslien/Nedregotten

3rd
Central European Time (CET)
W: Karuizawa International
Karuizawa, Japan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Chiaki Matsumura
Satsuki Fujisawa

10 
Final
(7)
Ayumi Ogasawara
Silvana Tirinzoni

Final
(7)
Central European Time (CET)
M: Karuizawa International
Karuizawa, Japan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Yusuke Morozumi
Chang-Min Kim

Final
(8)
Patric Mabergs
Kyle Smith

Final
(7)
Central European Time (CET)
W: New Brunswick Scotties Prelims
St. Andrews, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Justine Comeau
Sarah Mallais

4th
Samantha Crook
Shannon Tatlock

5th
Atlantic Time (AT)
W: GNCC Womens Club Playdowns
Brookline, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Stacie Pinnavaia
Dawn Findlay

4th
Jennifer Tschumakow
Patricia Heffner

5th
Eastern Time (ET)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jan Hess
Bruce Mouat

6th
Andrin Schnider
Mikkel Krause

8th
Greenwich Mean Time (GMT)
W: BC Scotties Open Event #2
Kelowna, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kesa Van Osch
Sarah Wark

Final
(9)
Patti Knezevic
Kayte Gyles

Final
(10)
Kelly Shimizu
Lori Olsen

Final
(9)
Dailene Pewarchuk
Jill Winters

Final
(10)
Pacific Time (PT)
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
Blaine, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Christensen/Shuster
Hamilton/Hamilton

Final
(8)
Persinger/Zezel
Roth/Nernberger

Final
(7)
Central Time (CT)
M: King Spud Classic
Carberry, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cale Dunbar
Jordan Smith

Final
(7)
Daley Peters
Trevor Loreth

Final
(EE)
Richard Muntain
Dean Smith

Final
(8)
Central Time (CT)
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
Estevan, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Team Serbu Sand and Gravel
Brett Barber

Final
(9)
Central Time (CT)
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
Mississauga, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Roy Arndt
Rob Ainsley

Final
(10)
Michael Shepherd
Dennis Moretto

Final
(10)
Default (ET)
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
Renfrew, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Spencer Richmond
Mike McLean

Final
(10)
Connor Duhaime
Joseph Smith

Final
(10)
Default (ET)
W: Ontario Scotties - Challenge Round
Toronto, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kirsten Marshall
Erin Macaulay

Final
(9)
Erin Morrissey
Susan Froud

Final
(10)
Eastern Time (ET)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lisa Reid
Meghan Armit

11 
Final
(9)
Beth Peterson
Rhonda Varnes

Final
(9)
Briane Meilleur
Rachel Burtnyk

Final
(6)
Rebecca Lamb
Joelle Brown

Final
(10)
Default (ET)
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mark Bice
Ian Dickie

Final
(9)
Rob Retchless
Brent Ross

Final
(EE)
Andrew Fairfull
Daryl Shane

Final
(10)
Pat Ferris
Brent Gray

Final
(10)
Joe Frans
Nathan Martin

Final
(6)
Damien Villard
Ryan Brown

Final
(10)
Eastern Time (ET)
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
Souris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Katie Chappellaz
April McKean

Final
(6)
Alyssa Calvert
Deb Collyer

Final
(9)
Default (ET)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Darcy Ellarby
Kimberly Wapola

Final
(6)
Jessica Schultz
Jennalee Johnson

Final
(8)
Central Time (CT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dale Gibbs
Dominik Maerki

Final
(8)
Paul Ellarby
Levi Rosenthal
10 
Final
(5)
Central Time (CT)
M: GNCC Mens Club Playdowns
Brookline, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Ivaylo Petrov
Daniel Simard

9th
Default (ET)
W: Manitoba Scotties - Central Regional
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Terry Ursel
Kristen Beaumont
12 
Final
(5)
Default (ET)
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
Greenwood, Nova Scotia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Brent MacDougall
Alan O'Leary

Final
(8)
Greg Power
Paul Dexter

Final
(7)
Chad Stevens
Robert Mayhew

Final
(6)
Kendal Thompson
Mark Dacey

Final
(9)
Atlantic Time (AT)
M: Quebec Tankard - Western Zones
Buckingham, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Steve Holdaway
Vincent Bourget

Final
(7)
Pier-Luc Trepanier
Scott Hill

Final
(7)
Benoit Vezeau
Francois Lahaise

Final
(8)
Maxime Mailloux
Daniel Gregoire

Final
(7)
Eastern Time (ET)
W: Alberta Scotties - Southerns
Brooks, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Geri-Lynn Ramsay
Nadine Scotland

Final
(10)
Teryn Hamilton
Amanda Craigie

Final
(8)
Mountain Time (MT)
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lori Karst
Debbie McCormick

11 
Final
(EE)
Central Time (CT)
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Kraig Deeren
James Bradshaw

Final
(10)
Steve Day
Theran Michaelis

11 
Final
(9)
Daniel Brown
Joel Dietz

Final
(4)
Dan Wiza
Dwayne Jacobson

Final
(10)
Central Time (CT)
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lisa Menard
Anya Jackson
12 
Final
(8)
Central Time (CT)
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
Shawinigan, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Marcel Marchand
Stephane Michaud

Final
(4)
Mathieu Drapeau
Vincent Roberge

Final
(6)
Default (ET)

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Mixed Doubles Curling Challenge
W: Karuizawa International
M: Karuizawa International
W: New Brunswick Scotties Prelims
W: GNCC Womens Club Playdowns
M: Dumfries Challenger Series
W: BC Scotties Open Event #2
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
W: Alberta Scotties - Northerns
M: King Spud Classic
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: GNCC Mens Club Playdowns
W: Manitoba Scotties - Central Regional
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Klutch Curling is Changing the Game

Klutch Curling is Changing the Game

Since the launch of Klutch Curling early last month, the technology has already been installed in over 40 Curling Clubs across Canada.

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑