Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Mixed Doubles Curling Challenge
W: Karuizawa International
M: Karuizawa International
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
M: Dumfries Challenger Series
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
M: King Spud Classic
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: New Brunswick Scotties Prelims
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
M: GNCC Mens Club Playdowns
W: Alberta Scotties - Northerns
W: GNCC Womens Club Playdowns
W: BC Scotties Open Event #2
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Manitoba Scotties - Central Regional
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
M: Mixed Doubles Curling Challenge
Urdorf, Switzerland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sat, Dec 16 -- 3:30pm CET
Rupp/Wunderlin
Turmann/Lill

Final
(8)
Morand/Borini
Barbezat/Perret

Final
(8)
Wild/Gubler
Moskaleva/Eremin

Final
(7)
Central European Time (CET)
W: Karuizawa International
Karuizawa, Japan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Un-Chi Gim
Chiaki Matsumura

Final
(8)
Anna Sidorova
Ayumi Ogasawara

Final
(8)
Anna Hasselborg
Satsuki Fujisawa

Final
(EE)
Silvana Tirinzoni
Eve Muirhead

Final
(7)
Central European Time (CET)
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
Blaine, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hamilton/Hamilton
Roth/Nernberger

3rd
Christensen/Shuster
Sinclair/Dropkin

3rd
Persinger/Zezel
Carlson/McLean

3rd
Peterson/Polo
Walker/Smith

3rd
Central Time (CT)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, Scotland
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Stefan Staehli
Team Vez

Final
(EE)
Tom Brewster
Fraser Hare

Final
(EE)
Grant Barr
Struan Carson

Final
(7)
Greenwich Mean Time (GMT)
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Tim Funk
Tim Ebert

5th
Kraig Deeren
Ryan Spielman

5th
Mike Fraboni
Dan Wiza

5th
Stewart Wild
Irvin Mossberger

5th
Ron Parks
Steve Day

5th
Central Time (CT)
M: King Spud Classic
Carberry, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Braden Calvert
Steve Irwin

3rd
Jordan Smith
Sean Grassie

3rd
Cale Dunbar
Kyle Csversko

3rd
Robbie Fisher
Curtis McCannell

4th
Central Time (CT)
W: Ontario Scotties - Challenge Round
Toronto, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Hollie Duncan
Ashley Waye

Final
(8)
Heather Heggestad
Susan Froud

9th
Erin Morrissey
Kirsten Marshall

Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: New Brunswick Scotties Prelims
St. Andrews, New Brunswick
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Sarah Mallais
Sylvie Robichaud

10th
Justine Comeau
Jennifer Armstrong

Final
(6)
Atlantic Time (AT)
W: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Jessica Schultz
Kimberly Wapola

Final
(6)
Central Time (CT)
M: Dakota Challenger Spiel
Lakeville, Minnesota
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dominik Maerki
Levi Rosenthal
12 
Final
(6)
Central Time (CT)
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
Renfrew, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Spencer Richmond
Joseph Smith

6th
Willie Jeffries
Connor Duhaime

7th
Default (ET)
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
Mississauga, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Rob Lobel
Matt Glandfield

5th
Michael Shepherd
Rob Ainsley

6th
Brandon Tippin
Greg Park

6th
Roy Arndt
Dennis Moretto

5th
Default (ET)
M: Quebec Tankard - Western Zones
Buckingham, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Steve Holdaway
Daniel Gregoire

6th
Benoit Vezeau
Pier-Luc Trepanier

5th
Scott Hill
Francois Lahaise

6th
Eastern Time (ET)
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
Estevan, Saskatchewan
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Candace Chisholm
Team Serbu Sand and Gravel

6th
Brett Barber
Stefanie Lawton

6th
Shalon Fleming
Rachel Fritzler

6th
Deana Schenher
Rae Ann Williamson

5th
Central Time (CT)
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
Kitchener-Waterloo, Ontario
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Damien Villard
Daryl Shane

5th
Andrew Fairfull
Ryan Brown

4th
Rob Retchless
Nathan Martin

5th
Brent Ross
Brent Gray

5th
Eastern Time (ET)
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
Madison, Wisconsin
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Mary Parker
Lori Karst

6th
Central Time (CT)
M: GNCC Mens Club Playdowns
Brookline, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dan Machold
Bill Stopera

10th
Ivaylo Petrov
Patrick Coburn
11 
Final
(5)
Mark Mooney
Edward Scimia

9th
Michael Stefanik
Brian Dauernheim

Final
(9)
Default (ET)
W: GNCC Womens Club Playdowns
Brookline, Massachusetts
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Dawn Findlay
Jennifer Tschumakow
13 
Final
(8)
Stephanie Erstad
Stacie Pinnavaia

Final
(7)
Patricia Heffner
Christi Freeman-Kirchner

12 
Final
(8)
Eastern Time (ET)
W: BC Scotties Open Event #2
Kelowna, British Columbia
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Randi Ludwar
Dailene Pewarchuk

Final
(EE)
Lori Olsen
Kesa Van Osch

Final
(10)
Jill Winters
Kelly Shimizu

13 
Final
(9)
Pacific Time (PT)
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
Shawinigan, Quebec
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Stephane Michaud
Vincent Roberge
 
 

Mathieu Drapeau
Marcel Marchand
 
 

Default (ET)
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
Dauphin, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Lisa Menard
Anya Jackson
 
 

Central Time (CT)
W: Alberta Scotties - Southerns
Brooks, Alberta
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Teryn Hamilton
Geri-Lynn Ramsay
 
 

Nadine Scotland
Amanda Craigie
 
 

Mountain Time (MT)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Briane Meilleur
Lisa Reid
 
 

Rachel Burtnyk
Meghan Armit
 
 

Beth Peterson
Rebecca Lamb
 
 

Rhonda Varnes
Joelle Brown
 
 

Default (ET)
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
Souris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Cheryl Reed
April McKean
 
 

Tiffany McLean
Deb Collyer
 
 

Default (ET)
W: Manitoba Scotties - Central Regional
Morris, Manitoba
MENU: Teams | Scores | Standings | Playoffs
Terry Ursel
Kristen Beaumont
 
 

Default (ET)

Curling Scores

Click Event to Show Scoreboard
M: Mixed Doubles Curling Challenge
W: Karuizawa International
M: Karuizawa International
: United States Olympic Mixed Doubles Trials
M: Dumfries Challenger Series
M: Wisconsin Mens Club Playdowns
M: King Spud Classic
W: Ontario Scotties - Challenge Round
W: New Brunswick Scotties Prelims
W: Dakota Challenger Spiel
M: Dakota Challenger Spiel
M: Ontario Tankard - Qualifier 1
M: Ontario Tankard - Qualifier 2
M: Quebec Tankard - Western Zones
W: Saskatchewan Viterra Scotties Last Chance
M: Ontario Tankard - Qualifier 3
W: Wisconsin Womens Club Playdowns
M: GNCC Mens Club Playdowns
W: Alberta Scotties - Northerns
W: GNCC Womens Club Playdowns
W: BC Scotties Open Event #2
M: Quebec Tankard - Eastern Zones
W: Manitoba Scotties - Parkland Regional
W: Alberta Scotties - Southerns
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
W: Manitoba Scotties - Westman Regional
W: Manitoba Scotties - Central Regional
Default (ET)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Klutch Curling is Changing the Game

Klutch Curling is Changing the Game

Since the launch of Klutch Curling early last month, the technology has already been installed in over 40 Curling Clubs across Canada.

Curling Blogs

Facebook Feed

To top ↑