World Curling Report

Curling Scores

M: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Schnider Final
Kim (8)
Dropkin Final
Glukhov (6)
Calvert Final
Nyman (7)
van Dorp Final
Zou (8)
W: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Brown 10  Final
Bear (6)
Kanai Final
Jentsch (8)
Schori Final
Han (7)
Kovaleva Final
Kim (7)
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Paterson Final
McEwen (7)
Paterson Final
McEwen (7)
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Einarson Final
Fujisawa (8)
Silvernagle Final
Tirinzoni (8)
Einarson Final
Fujisawa (8)
Silvernagle Final
Tirinzoni (8)
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton 2nd
Lozinsky
Cramer 2nd
Dunkle
Lis 2nd
Gau
Cheung  
Sawiak  
M: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Scheibach 5th
Tuma
Harvey 5th
Murray
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao 2nd
Nedohin
Bevan-Stewart 2nd
Jackson
: Augustana U15 Open
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Leitch 2nd
Whitbread
Morlock 2nd
Gibb
Leitch  
Whitbread  
Morlock  
Gibb  
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm GMT
Gempeler Final
Whyte (5)
Truksans 7th
Carson
M: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Kaeser 4th
Naugler
W: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Kitchens 5th
Normandeau
W: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Delorey Final
Bain 14  (5)
Walsh Final
Rogers (8)
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
O'Leary Final
Gallant (8)
Steele Final
MacLeod (10)
Manuel Final
Ouellette (10)
Gibson Final
MacDougall 10  (10)
W: Saskatchewan Women's Challenge
Unity, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Howard Final
Mitchell (9)
Streifel Final
Barber (10)
Fleming Final
Tisdale (6)
Williamson Final
Just (9)
M: Quebec Tankard Qualifier
, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Cheal Final
Lachance (8)
Kennerknecht Final
Halle (7)
Bornais Final
Michaud (8)
Bellavance Final
Berube (7)
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
M: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Kaeser  
Naugler  
W: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Bain  
Delorey  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  
Error: Please try again<
You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. Registration is FREE and can be done here: REGISTER

User Name:   
Password:   
Forgot Password | Register

The administrator may have required you to register before you can view this page.

Forum Jump:

Curling Scores

M: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Schnider Final
Kim (8)
Dropkin Final
Glukhov (6)
Calvert Final
Nyman (7)
van Dorp Final
Zou (8)
W: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Brown 10  Final
Bear (6)
Kanai Final
Jentsch (8)
Schori Final
Han (7)
Kovaleva Final
Kim (7)
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Paterson Final
McEwen (7)
Paterson Final
McEwen (7)
W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: TB -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm NT
Einarson Final
Fujisawa (8)
Silvernagle Final
Tirinzoni (8)
Einarson Final
Fujisawa (8)
Silvernagle Final
Tirinzoni (8)
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Burton 2nd
Lozinsky
Cramer 2nd
Dunkle
Lis 2nd
Gau
Cheung  
Sawiak  
M: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Scheibach 5th
Tuma
Harvey 5th
Murray
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Yambao 2nd
Nedohin
Bevan-Stewart 2nd
Jackson
: Augustana U15 Open
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Leitch 2nd
Whitbread
Morlock 2nd
Gibb
Leitch  
Whitbread  
Morlock  
Gibb  
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm GMT
Gempeler Final
Whyte (5)
Truksans 7th
Carson
M: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Kaeser 4th
Naugler
W: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Kitchens 5th
Normandeau
W: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Delorey Final
Bain 14  (5)
Walsh Final
Rogers (8)
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
O'Leary Final
Gallant (8)
Steele Final
MacLeod (10)
Manuel Final
Ouellette (10)
Gibson Final
MacDougall 10  (10)
W: Saskatchewan Women's Challenge
Unity, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm CT
Howard Final
Mitchell (9)
Streifel Final
Barber (10)
Fleming Final
Tisdale (6)
Williamson Final
Just (9)
M: Quebec Tankard Qualifier
, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Cheal Final
Lachance (8)
Kennerknecht Final
Halle (7)
Bornais Final
Michaud (8)
Bellavance Final
Berube (7)
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm PT
Forrest  
Thompson  
Dennis  
Gagnon  
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Richard  
Olsen  
Wood  
Longworth  
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Hudyma  
Pohlod  
Eby  
Pewarchuk  
Daniels  
Gyles  
Slattery  
Gushulak  
M: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm ET
Kaeser  
Naugler  
W: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Wed, Dec 31 -- 7:00pm MT
Bain  
Delorey  
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

USA's Roth wins Uiseong International Curling Cup

In dramatic fashion, Roth scored a 5-4 win against Eun-jung Kim in an extra end to capture their first tour title since winning the Canad Inns Classic in October 2017.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑