World Open U25 Mixed Doubles Curling Championship
Curling Scores
World Open U25 Mixed Doubles Curling Championship
Apr 30 - May 3, 2026
|
| Draw May 1 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Gray-Withers/Pietrangelo Edmonton, AB |
0 | |||||||||||
| Hardie/Duncan-Wu Vancouver, BC |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Gray-Withers/Pietrangelo
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Hardie/Duncan-Wu
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Gray-Withers/Pietrangelo
| Games: | 19 |
| Record: | 17W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.85 |
| PA/G: | 5.13 |
| Hammer Efficiency: | 0.58 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Hardie/Duncan-Wu
| Games: | 16 |
| Record: | 8W - 8L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.43 |
| PA/G: | 7.93 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.56 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Scoring Records - Season
Gray-Withers/Pietrangelo
Hardie/Duncan-Wu
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 5 -- Fri, May 1 -- 9:00am MT | |||
| Cinn/Tao | |||
| Than/Maca | |||
| Forg/Benc | |||
| Kenn/Molb | |||
| Laur/Brew | |||
| Arbu/Macd | |||
| McKe/Nevi | |||
| Fran/Tayl | |||
| Gray/Piet | |||
| Hard/Dunc | |||
| Oliv/Ming | |||
| Blai/Whit | |||
| Cinn/Tao | |||
| Than/Maca | |||
| Forg/Benc | |||
| Kenn/Molb | |||
| Laur/Brew | |||
| Arbu/Macd | |||
| McKe/Nevi | |||
| Fran/Tayl | |||
| Gray/Piet | |||
| Hard/Dunc | |||
| Oliv/Ming | |||
| Blai/Whit |
| Cinn/Tao | |||
| Than/Maca | |||
| Forg/Benc | |||
| Kenn/Molb | |||
| Laur/Brew | |||
| Arbu/Macd | |||
| McKe/Nevi | |||
| Fran/Tayl | |||
| Gray/Piet | |||
| Hard/Dunc | |||
| Oliv/Ming | |||
| Blai/Whit |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












