Chubu Curling Championships
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Chubu Curling Championships
Feb 21 - 23, 2026
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ryuya Sanuki
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Ryo Ogihara
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Ryuya Sanuki
| Games: | 8 |
| Record: | 4W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.00 |
| PA/G: | 6.83 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Ryo Ogihara
| Games: | 8 |
| Record: | 4W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.00 |
| PA/G: | 6.83 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Scoring Records - Season
Ryuya Sanuki
Ryo Ogihara
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
| Draw: 5 -- Fri, Feb 20 -- 11:55pm ET | |||
| Sanuki | |||
| Ogihara | |||
| Suzuki | |||
| Tsuchiya | |||
| Ishizuka | |||
| Sawai | |||
| Kurbayashi | |||
| Fujii | |||
| Sanuki | |||
| Ogihara | |||
| Suzuki | |||
| Tsuchiya | |||
| Ishizuka | |||
| Sawai | |||
| Kurbayashi | |||
| Fujii |
| Sanuki | |||
| Ogihara | |||
| Suzuki | |||
| Tsuchiya | |||
| Ishizuka | |||
| Sawai | |||
| Kurbayashi | |||
| Fujii |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












