Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Mixed Doubles Bern -- Tie-Breakers

Nov 15 - 17, 2019
A Event |
Times shown as Central European Time (CET)

Vermelin/Wingfors

Morand/Borini
D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES

  [17]
Vermelin/Wingfors

D8 - Sat 10:00am
Loser Out
SCORES
  [2]

Bylina/Nowakowski

Bylina/Nowakowski

D12 - Sat 9:00pm
Loser Out
SCORES
  [25]
Vermelin/Wingfors

Baumann/Maerki
To Consolation Playoffs

Labie/Ruedisuehli
D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [18]
Baumann/Maerki

D8 - Sat 10:00am
Loser Out
SCORES
  [4]

Matulova/Morvcik

Matulova/Morvcik

Schlegel/Keiser

D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [19]
Yang/Ling

Yang/Ling

D12 - Sat 9:00pm
Loser Out
SCORES
  [26]
Gronbech/Gronbech

Gertsch/Gertsch
To Consolation Playoffs

D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [20]
Gronbech/Gronbech

Gronbech/Gronbech

Fomina/Stukalsky

D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [21]
Fomina/Stukalsky

Jaeggi/Perret

D12 - Sat 9:00pm
Loser Out
SCORES
  [27]
Stern/Winkelhausen

Kalocsai/de Boom
To Consolation Playoffs

D10 - Sat 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [22]
Stern/Winkelhausen

Stern/Winkelhausen

Engler/Hefti

D12 - Sat 9:00pm
Loser Out
SCORES
  [28]
Engler/Hefti

To Consolation Playoffs

Huppi/Weiss

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑