Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Mixed Doubles Bern -- Playoffs

Nov 15 - 17, 2019
Times shown as Central European Time (CET)
CHAMPIONSHIP
Aitken/Andrews

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [1]

Aitken/Andrews

Szekeres/Nagy

Fowler/Fowler
SF - Sun 10:45am
Loser to 14
SCORES
  [9]
Aitken/Andrews

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [2]

Perret/Rios

Perret/Rios

Stirling/Kingan
CF - Sun 2:00pm
Loser Out
SCORES
  [13]
Rupp/Wunderlin

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [3]

Westman/Ahlberg
Champion

Westman/Ahlberg

Rupp/Wunderlin
SF - Sun 10:45am
Loser to 14
SCORES
  [10]
Rupp/Wunderlin

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [4]

Rupp/Wunderlin

Morozova/Goryachev
Perret/Rios

CONSOLATION
CF - Sun 2:00pm
Loser Out
SCORES
  [14]

Perret/Rios

Engler/Hefti
Westman/Ahlberg
Third Place

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [5]

Yan/Kuo

Yan/Kuo

Gronbech/Gronbech
SF - Sun 10:45am
Loser Out
SCORES
  [11]
Yan/Kuo

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [6]

Scholl/Harsch

Scholl/Harsch

Stern/Winkelhausen
CF - Sun 2:00pm
Loser Out
SCORES
  [15]
Kobler/Kobler

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [7]

Stern/Winkelhausen
Champion

Iseli/Iseli

Vermelin/Wingfors
SF - Sun 10:45am
Loser Out
SCORES
  [12]
Kobler/Kobler

QF - Sun 8:00am
Loser Out
SCORES
  [8]

Kobler/Kobler

Kobler/Kobler

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑