Curling Scores

: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 4:30pm MT
Ha  
Constantini    Watch Live Curling!
Sasaki  
Watling    Watch Live Curling!
W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm ET
Jones Final
Wrana (8)
Einarson Final
Fujisawa (8) Watch Live Curling!
Duncan Final
McCarville (6)
Homan Final
Kim (EE)
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 4:30pm MT
Laycock  
Gamble    Watch Live Curling!
Bernath 2nd
Carss  Watch Live Curling!
Knapp  
Dixon    Watch Live Curling!
Jacobson  
Wicks    Watch Live Curling!
Get Your Free Meals!
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm ET
Edin Final
Brunner (7)
Whyte Final
Schwaller (8)
Dunstone Final
Carruthers (8) Watch Live Curling!
Mouat Final
Dropkin (7)
G: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Acres 3rd
Taylor
Toner 2nd
Gionest
B: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Collins 3rd
MacTavish
Stratton 2nd
Hastings
Rowe 3rd
Madore
B: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
King 3rd
Dobson
G: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Shaw 3rd
Scheel
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth 3rd
Yarmuch
Taylor 3rd
Booth
Plett 3rd
Pomedli  Watch Live Curling!
Jackson 3rd
Hartwell  Watch Live Curling!
Kleiter 3rd
Richards  Watch Live Curling!
Johnston 3rd
Resch  Watch Live Curling!
Libbus 3rd
Shannon  Watch Live Curling!
Deschiffart 3rd
Cook  Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton Final
Drewitz (6) Watch Live Curling!
Humbke Final
Davies (7) Watch Live Curling!
Heistad Final
Runciman (7) Watch Live Curling!
Snow Final
Cornelson (8) Watch Live Curling!
Ballance Final
Bryden (7) Watch Live Curling!
Ede Final
Hiebert (8) Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Mina Kobayashi

Throws: Right

Curling Scores

: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 4:30pm MT
Ha  
Constantini    Watch Live Curling!
Sasaki  
Watling    Watch Live Curling!
W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm ET
Jones Final
Wrana (8)
Einarson Final
Fujisawa (8) Watch Live Curling!
Duncan Final
McCarville (6)
Homan Final
Kim (EE)
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 4:30pm MT
Laycock  
Gamble    Watch Live Curling!
Bernath 2nd
Carss  Watch Live Curling!
Knapp  
Dixon    Watch Live Curling!
Jacobson  
Wicks    Watch Live Curling!
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm ET
Edin Final
Brunner (7)
Whyte Final
Schwaller (8)
Dunstone Final
Carruthers (8) Watch Live Curling!
Mouat Final
Dropkin (7)
G: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Acres 3rd
Taylor
Toner 2nd
Gionest
B: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Collins 3rd
MacTavish
Stratton 2nd
Hastings
Rowe 3rd
Madore
B: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
King 3rd
Dobson
G: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Fri, Oct 7 -- 6:00pm ET
Shaw 3rd
Scheel
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth 3rd
Yarmuch
Taylor 3rd
Booth
Plett 3rd
Pomedli  Watch Live Curling!
Jackson 3rd
Hartwell  Watch Live Curling!
Kleiter 3rd
Richards  Watch Live Curling!
Johnston 3rd
Resch  Watch Live Curling!
Libbus 3rd
Shannon  Watch Live Curling!
Deschiffart 3rd
Cook  Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton Final
Drewitz (6) Watch Live Curling!
Humbke Final
Davies (7) Watch Live Curling!
Heistad Final
Runciman (7) Watch Live Curling!
Snow Final
Cornelson (8) Watch Live Curling!
Ballance Final
Bryden (7) Watch Live Curling!
Ede Final
Hiebert (8) Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Kleiter set for opening draw of S3 Group Curling Stadium Series Swift Current event

Kleiter set for opening draw of S3 Group Curling Stadium Series Swift Current event

Saskatoon's Team Kleiter (Photo: Anil Mungal/GSOC) will be looking for their first event win of the season this weekend, at the S3 Group Curling Stadium Series event hosted by Sasktel Curling Stadium Swift Current.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑