Stu Sells Toronto Tankard
Curling Scores
Stu Sells Toronto Tankard
Sep 29 - Oct 2, 2022
|
| Draw Sep 30 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | EE | Score | ||
| Eunjung Kim Gangneung , KOR |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| Rhonda Varnes Portage La Prarie, MB |
![]() |
0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Eunjung Kim
| Games: | 6 |
| Record: | 4W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.92 |
| PA/G: | 5.51 |
| Hammer Efficiency: | 0.16 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.73 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Rhonda Varnes
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.50 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.69 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Eunjung Kim
| Games: | 42 |
| Record: | 24W - 18L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 7.58 |
| PA/G: | 6.88 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Rhonda Varnes
| Games: | 31 |
| Record: | 12W - 19L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 5.73 |
| PA/G: | 8.73 |
| Hammer Efficiency: | 0.21 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.59 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Scoring Records - Season
Eunjung Kim
Rhonda Varnes
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















