Saskatoon Nutana SWCT Event
Curling Scores
Saskatoon Nutana SWCT Event
Nov 1 - 3, 2019
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jade Bloor Weyburn, SK |
0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | |||
| Mandy Selzer Regina, SK |
![]() |
0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 7 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jade Bloor
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.00 |
| PA/G: | 11.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Mandy Selzer
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.17 |
| PA/G: | 6.17 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jade Bloor
Mandy Selzer
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















