Leduc Lions U20 Bonspiel
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Leduc Lions U20 Bonspiel
Oct 3 - 5, 2025
|
| Draw Oct 3 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ryan Stockdale , AB |
![]() |
2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 4 | |||
| Kris Mitsopoulos , AB |
0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | X | 7 | ||||
Event Statistics
Ryan Stockdale
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.71 |
| PA/G: | 11.43 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Kris Mitsopoulos
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.75 |
| PA/G: | 6.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.19 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Ryan Stockdale
Kris Mitsopoulos
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
| Draw: 1 -- Fri, Oct 3 -- 7:00pm MT | |||
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
|
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












