Leduc Lions U20 Bonspiel
Curling Scores
Leduc Lions U20 Bonspiel
Oct 3 - 5, 2025
|
| Draw Oct 3 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kieran Channon , AB |
1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | X | 7 | ||||
| Nathan Muzyka , AB |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 2 | |||
Event Statistics
Kieran Channon
| Games: | 4 |
| Record: | 4W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.67 |
| PA/G: | 4.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.86 |
| Steal Efficiency: | 0.47 |
Nathan Muzyka
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.00 |
| PA/G: | 9.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.56 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kieran Channon
Nathan Muzyka
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 1 -- Fri, Oct 3 -- 7:00pm MT | |||
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
|
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
| Stockdale | 4 | Final | |
| Mitsopoulos | 7 | (6) ![]() |
|
| Hrynew | 8 | Final | |
| Bromm | 3 | (6) ![]() |
|
| Channon | 7 | Final | |
| Muzyka | 2 | (6) ![]() |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












