Sasktel Tankard
Curling Scores
Sasktel Tankard
Jan 31 - Feb 4, 2024
|
| Draw Feb 1 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Rylan Kleiter Saskatoon, SK |
0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | |||
| Kelly Knapp Regina, SK |
![]() |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||
Event Statistics
Rylan Kleiter
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.36 |
| PA/G: | 4.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.48 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.70 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Kelly Knapp
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.87 |
| PA/G: | 6.17 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Season Statistics
Kelly Knapp
| Games: | 53 |
| Record: | 24W - 29L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 6.81 |
| PA/G: | 7.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Scoring Records - Season
Rylan Kleiter
Kelly Knapp
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















