Lloydminster SaskTour Spiel
Curling Scores
Lloydminster SaskTour Spiel
Oct 24 - 26, 2025
|
| Draw Oct 26 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Penny Barker Moose Jaw, SK |
0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | |||
| Jolene Campbell Regina, SK |
![]() |
1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Penny Barker
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.32 |
| PA/G: | 7.97 |
| Hammer Efficiency: | 0.52 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.59 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Jolene Campbell
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.00 |
| PA/G: | 6.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.08 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Season Statistics
Penny Barker
| Games: | 43 |
| Record: | 26W - 17L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.75 |
| PA/G: | 7.32 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Jolene Campbell
| Games: | 38 |
| Record: | 14W - 24L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.36 |
| PA/G: | 8.78 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.52 |
| Steal Efficiency: | 0.26 |
Scoring Records - Season
Penny Barker
Jolene Campbell
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Sun, Oct 26 -- 9:00am MT | |||
| Reese-Hansen | 10 | Final | |
| Just | 4 | (7) | |
| Tisdale | 5 | Final | |
| Miller | 7 | (8) | |
| Todd | 3 | Final | |
| Orsted | 9 | (6) | |
| Barker | 8 | Final | |
| Campbell | 7 | (8) | |
| Reese-Hansen | 10 | Final | |
| Just | 4 | (7) | |
| Tisdale | 5 | Final | |
| Miller | 7 | (8) | |
| Todd | 3 | Final | |
| Orsted | 9 | (6) | |
| Barker | 8 | Final | |
| Campbell | 7 | (8) |
| Reese-Hansen | 10 | Final | |
| Just | 4 | (7) | |
| Tisdale | 5 | Final | |
| Miller | 7 | (8) | |
| Todd | 3 | Final | |
| Orsted | 9 | (6) | |
| Barker | 8 | Final | |
| Campbell | 7 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















