Red Deer Rocks U25 Women
Curling Scores
Red Deer Rocks U25 Women
Oct 24 - 26, 2025
|
| Draw Oct 24 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Hannah Phillips Sherwood Park, AB |
![]() |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 9 | ||
| RDP Women Red Deer, AB |
0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Hannah Phillips
| Games: | 1 |
| Record: | 1W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.25 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 1.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
RDP Women
| Games: | 1 |
| Record: | 0W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.50 |
| PA/G: | 11.25 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.50 |
Season Statistics
Hannah Phillips
| Games: | 16 |
| Record: | 6W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.77 |
| PA/G: | 9.19 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Hannah Phillips
RDP Women
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 2 -- Fri, Oct 24 -- 7:00pm MT | |||
| Phillips | 9 | Final | |
| RDP Women | 6 | (8) | |
| Arndt | 3 | Final | |
| Sanderman | 5 | (8) | |
| Phillips | 9 | Final | |
| RDP Women | 6 | (8) | |
| Arndt | 3 | Final | |
| Sanderman | 5 | (8) |
| Phillips | 9 | Final | |
| RDP Women | 6 | (8) | |
| Arndt | 3 | Final | |
| Sanderman | 5 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














