Test Event
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Test Event
Sep 30 - Oct 6, 2025
|
| Draw Nov 3 - 8:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | |||
| Matthew Harris Courtenay, BC |
2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 8 | ||||
| Bryce Hynes Wainwright, AB |
0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Matthew Harris
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Bryce Hynes
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Matthew Harris
Bryce Hynes
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Mon, Nov 3 -- 8:00pm ET | |||
| Game | 8 | 9th | |
| Jaeger | 5 | ||
| Booth | 4 | 9th | |
| Poulsen | 7 | ||
| Harris | 8 | 9th | |
| Hynes | 5 | ||
| Ringgenberg | 4 | 9th | |
| Kitsch | 7 | ||
| Game | 8 | 9th | |
| Jaeger | 5 | ||
| Booth | 4 | 9th | |
| Poulsen | 7 | ||
| Harris | 8 | 9th | |
| Hynes | 5 | ||
| Ringgenberg | 4 | 9th | |
| Kitsch | 7 |
| Game | 8 | 9th | |
| Jaeger | 5 | ||
| Booth | 4 | 9th | |
| Poulsen | 7 | ||
| Harris | 8 | 9th | |
| Hynes | 5 | ||
| Ringgenberg | 4 | 9th | |
| Kitsch | 7 |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026










