Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Nufloors Penticton Curling Classic -- Playoffs

Oct 14 - 18, 2021
Times shown as Pacific Time (PT)

Niklas Edin

Yuta Matsumura
QF-S:C - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [9]
Niklas Edin

PO-S:D - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES
  [2]

Tyler Tardi

Tyler Tardi

SF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [13]
Niklas Edin

Sebastien Robillard

Mike McEwen

SooHyuk Kim
QF-S:B - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [10]

PO-S:C - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES
  [4]

Mike McEwen

Mike McEwen

CF - Sun 12:00pm
Loser Out
SCORES
  [15]

Matt Dunstone
Champion

Karsten Sturmay
QF-S:E - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [11]
Glenn Howard

PO-S:B - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES
  [6]

Glenn Howard

Glenn Howard
Glenn Howard

SF - Sun 8:30am
Loser Out
SCORES
  [14]

Colton Flasch

Colton Flasch

Jeremy Harty
QF-S:D - Sat 7:30pm
Loser Out
SCORES
  [12]

PO-S:E - Sat 3:30pm
Loser Out
SCORES
  [8]

Jonathan Beuk

Jonathan Beuk

Curling Scores

M: GSOC Masters
Oakville, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 16 -- Fri, Oct 22 -- 7:00pm ET
Peter De Cruz Final
Ross Whyte (EE)
Mike McEwen Final
Kevin Koe (5) Watch Live Curling!
Yuta Matsumura Final
Jason Gunnlaugson (7)
B: Lakeshore U21 Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 6:30pm ET
Timothy Marin Final
Luke Godin (8)
Ryan Strang Final
Brayden Snow (8)
G: Lakeshore U21 Girls Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 22 -- 7:30pm AT
Paige Brewer Final
Rachel McLean (8)
Celia Evans Final
Sophie Blades (6)
B: Lakeshore CWG Boys Spiel
Lower Sackville, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 22 -- 4:00pm AT
Jack Higdon Final
Alan Fawcett (6)
Mark Strang Final
Zach Atherton (8)
Calan MacIsaac 11  Final
Isaiah Dalton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Rocque To Play for Masters Playoff Berth

Team Kelsey Rocque (photo: Anil Mungal) are through to the C-Side Qualifiers at the GSOC Masters in Oakville.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑