Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm ET
Jones 7th
Wrana
Einarson 6th
Fujisawa  Watch Live Curling!
Duncan Final
McCarville (6)
Homan 6th
Kim
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Kirkpatrick Final
St. John (8) Watch Live Curling!
Jeong Final
Kleiter (EE) Watch Live Curling!
Manners Final
Ross (5) Watch Live Curling!
Yanagisawa Final
Heidt (6) Watch Live Curling!
: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Ackerman Final
Blais (EE) Watch Live Curling!
Emberley Final
Tisdale (8) Watch Live Curling!
Get Your Free Meals!
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm ET
Edin Final
Brunner (7)
Whyte Final
Schwaller (8)
Dunstone Final
Carruthers (8) Watch Live Curling!
Mouat Final
Dropkin (7)
B: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Blythe Final
Thompson (8)
Tremblay Final
DiFranco (7)
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton Final
Drewitz (6) Watch Live Curling!
Humbke Final
Davies (7) Watch Live Curling!
Heistad Final
Runciman (7) Watch Live Curling!
Snow Final
Cornelson (8) Watch Live Curling!
Ballance Final
Bryden (7) Watch Live Curling!
Ede Final
Hiebert (8) Watch Live Curling!
G: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Zemmelink Final
Croisier (8)
Cave Final
Acres (8)
G: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Ideson 13  Final
Sone (5)
Erhardt Final
Frian 10  (6)
B: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Niepage Final
Rooney 10  (6)
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth  
Yarmuch  
Taylor  
Booth  
Plett  
Pomedli    Watch Live Curling!
Jackson  
Hartwell    Watch Live Curling!
Kleiter  
Richards    Watch Live Curling!
Johnston  
Resch    Watch Live Curling!
Libbus  
Shannon    Watch Live Curling!
Deschiffart  
Cook    Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 15 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm ET
Jones 7th
Wrana
Einarson 6th
Fujisawa  Watch Live Curling!
Duncan Final
McCarville (6)
Homan 6th
Kim
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Kirkpatrick Final
St. John (8) Watch Live Curling!
Jeong Final
Kleiter (EE) Watch Live Curling!
Manners Final
Ross (5) Watch Live Curling!
Yanagisawa Final
Heidt (6) Watch Live Curling!
: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Ackerman Final
Blais (EE) Watch Live Curling!
Emberley Final
Tisdale (8) Watch Live Curling!
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 14 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm ET
Edin Final
Brunner (7)
Whyte Final
Schwaller (8)
Dunstone Final
Carruthers (8) Watch Live Curling!
Mouat Final
Dropkin (7)
B: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Blythe Final
Thompson (8)
Tremblay Final
DiFranco (7)
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton Final
Drewitz (6) Watch Live Curling!
Humbke Final
Davies (7) Watch Live Curling!
Heistad Final
Runciman (7) Watch Live Curling!
Snow Final
Cornelson (8) Watch Live Curling!
Ballance Final
Bryden (7) Watch Live Curling!
Ede Final
Hiebert (8) Watch Live Curling!
G: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Zemmelink Final
Croisier (8)
Cave Final
Acres (8)
G: Stu Sells U18 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Ideson 13  Final
Sone (5)
Erhardt Final
Frian 10  (6)
B: Stu Sells U21 Tankard
Barrie, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Fri, Oct 7 -- 2:00pm ET
Niepage Final
Rooney 10  (6)
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth  
Yarmuch  
Taylor  
Booth  
Plett  
Pomedli    Watch Live Curling!
Jackson  
Hartwell    Watch Live Curling!
Kleiter  
Richards    Watch Live Curling!
Johnston  
Resch    Watch Live Curling!
Libbus  
Shannon    Watch Live Curling!
Deschiffart  
Cook    Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Kleiter set for opening draw of S3 Group Curling Stadium Series Swift Current event

Kleiter set for opening draw of S3 Group Curling Stadium Series Swift Current event

Saskatoon's Team Kleiter (Photo: Anil Mungal/GSOC) will be looking for their first event win of the season this weekend, at the S3 Group Curling Stadium Series event hosted by Sasktel Curling Stadium Swift Current.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑