Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Wed, Oct 5 -- 8:00pm ET
Tirinzoni Final
Peterson (7)
Gim Final
Keiser (8)
Hasselborg Final
Carey (8)
Lawes Final
Jentsch (7)
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Oct 6 -- 8:30am ET
Mouat 3rd
Dunstone
Carruthers 3rd
Dropkin
Edin 3rd
Whyte
Schwaller 3rd
Brunner
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Kirkpatrick  
St. John    Watch Live Curling!
Jeong  
Kleiter    Watch Live Curling!
Manners  
Ross    Watch Live Curling!
Yanagisawa  
Heidt    Watch Live Curling!
Get Your Free Meals!
: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 9:00am MT
Howard  
Ha    Watch Live Curling!
Barber  
Constantini    Watch Live Curling!
Orsted  
Sasaki    Watch Live Curling!
Watling  
Mitchell    Watch Live Curling!
Schneider  
Yoshimura    Watch Live Curling!
Thompson  
Anderson    Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton  
Drewitz    Watch Live Curling!
Humbke  
Davies    Watch Live Curling!
Heistad  
Runciman    Watch Live Curling!
Snow  
Cornelson    Watch Live Curling!
Ballance  
Bryden    Watch Live Curling!
Ede  
Hiebert    Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth  
Yarmuch  
Taylor  
Booth  
Plett  
Pomedli    Watch Live Curling!
Jackson  
Hartwell    Watch Live Curling!
Kleiter  
Richards    Watch Live Curling!
Johnston  
Resch    Watch Live Curling!
Libbus  
Shannon    Watch Live Curling!
Deschiffart  
Cook    Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

SaskTel Tankard Last Chance -- A Event

Jan 20 - 23, 2022
A Event | B Event | C Event |
Times shown as Default (ET)
Josh Heidt

D1 - Fri 10:00am
Loser to 32
SCORES
  [1]

Josh Heidt

Jordan Henry

D2 - Fri 3:00pm
Loser to 42
SCORES
  [17]
Josh Heidt

Michael Carss

D3 - Fri 8:00pm
Loser to 46
SCORES
  [25]
Josh Heidt

Dustin Woloschuk

Logan Ede

D1 - Fri 10:00am
Loser to 38
SCORES
  [18]

Logan Ede

D4 - Sat 10:00am
Loser to 49
SCORES
  [29]
Josh Heidt

Shawn Joyce

D1 - Fri 10:00am
Loser to 43
SCORES
  [19]
Steven Howard

Steven Howard

Steven Howard

D2 - Fri 3:00pm
Loser to 44
SCORES
  [26]

Brett Behm

Sam Wills

D1 - Fri 10:00am
Loser to 40
SCORES
  [20]

Sam Wills

D5 - Sat 3:00pm
Loser to 52
SCORES
  [31]

Brad Heidt
To Provincials

D1 - Fri 10:00am
Loser to 36
SCORES
  [9]

Tye Olson

Tye Olson

D2 - Fri 3:00pm
Loser to 41
SCORES
  [21]
Daymond Bernath

Daymond Bernath

D3 - Fri 8:00pm
Loser to 47
SCORES
  [27]
Daymond Bernath

Matthew Drewitz

Matthew Drewitz

D1 - Fri 10:00am
Loser to 36
SCORES
  [22]

Rob Zuravloff

D4 - Sat 10:00am
Loser to 48
SCORES
  [30]
Jason Ackerman

Jason Ackerman

D1 - Fri 10:00am
Loser to 32
SCORES
  [23]
Jason Ackerman

Jaedon Miller

Jason Ackerman

D3 - Fri 8:00pm
Loser to 45
SCORES
  [28]

Ben Gamble

Ben Gamble

Anthony Neufeld
D2 - Fri 3:00pm
Loser to 41
SCORES
  [24]

D1 - Fri 10:00am
Loser to 38
SCORES
  [16]

Anthony Neufeld

Shane Vollman

Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Wed, Oct 5 -- 8:00pm ET
Tirinzoni Final
Peterson (7)
Gim Final
Keiser (8)
Hasselborg Final
Carey (8)
Lawes Final
Jentsch (7)
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Thu, Oct 6 -- 8:30am ET
Mouat 3rd
Dunstone
Carruthers 3rd
Dropkin
Edin 3rd
Whyte
Schwaller 3rd
Brunner
M: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 12:30pm MT
Kirkpatrick  
St. John    Watch Live Curling!
Jeong  
Kleiter    Watch Live Curling!
Manners  
Ross    Watch Live Curling!
Yanagisawa  
Heidt    Watch Live Curling!
: S3 Group Curling Stadium Series
Swift Current, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 9:00am MT
Howard  
Ha    Watch Live Curling!
Barber  
Constantini    Watch Live Curling!
Orsted  
Sasaki    Watch Live Curling!
Watling  
Mitchell    Watch Live Curling!
Schneider  
Yoshimura    Watch Live Curling!
Thompson  
Anderson    Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 1 -- Fri, Oct 7 -- 12:00pm MT
Burton  
Drewitz    Watch Live Curling!
Humbke  
Davies    Watch Live Curling!
Heistad  
Runciman    Watch Live Curling!
Snow  
Cornelson    Watch Live Curling!
Ballance  
Bryden    Watch Live Curling!
Ede  
Hiebert    Watch Live Curling!
: Leduc Lions U20 Bonspiel
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Fri, Oct 7 -- 4:00pm MT
Booth  
Yarmuch  
Taylor  
Booth  
Plett  
Pomedli    Watch Live Curling!
Jackson  
Hartwell    Watch Live Curling!
Kleiter  
Richards    Watch Live Curling!
Johnston  
Resch    Watch Live Curling!
Libbus  
Shannon    Watch Live Curling!
Deschiffart  
Cook    Watch Live Curling!
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
BOOST National underway in North Bay

BOOST National underway in North Bay

On the opening day of the BOOST National (Photo: Anil Mungal, GSOC), teams were put to the test as new lineups and returning squads hit the ice for the first Grand Slam event of the season.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑