Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Original 16 WCT Bonspiel -- Tie-Breakers

Nov 8 - 10, 2019
A Event |
Times shown as Default (ET)

Simon Gempeler

PO1 - Sat 6:45pm
Loser to 22
SCORES
  [17]

Terry Meek
Qualifier
 

James Pahl

PO1 - Sat 6:45pm
Loser to 23
SCORES
  [18]

Evan van Amsterdam
Qualifier

Ted Appelman

PO1 - Sat 6:45pm
Loser to 24
SCORES
  [19]

William Lyburn
Qualifier

Kevin Tym

Aaron Sluchinski
PO2 - Sat 10:30pm
Loser Out
SCORES
  [20]

PO1 - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [8]

Aaron Sluchinski
Qualifier

Cole Adams

Scott Egger

Sean O'Connor
PO2 - Sat 10:30pm
Loser Out
SCORES
  [21]

PO1 - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [10]

Daylan Vavrek
Qualifier

Daylan Vavrek

Simon Gempeler

Chad Dahlseide
PO2 - Sat 10:30pm
Loser Out
SCORES
  [22]

PO1 - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [12]

Scott Webb
Qualifier

Scott Webb

Evan van Amsterdam

Jared Palanuik
PO2 - Sat 10:30pm
Loser Out
SCORES
  [23]

PO1 - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [14]

Dale Goehring
Qualifier

Dale Goehring

Ted Appelman

Jeremy Harty
PO2 - Sat 10:30pm
Loser Out
SCORES
  [24]

PO1 - Sat 6:45pm
Loser Out
SCORES
  [16]

Jeremy Harty
Qualifier

Kevin Park

Curling Scores

M: ATB Banff Classic
Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 2:00pm MT
Koe Final
Harty (8)
M: Vaderstad Saskatchewan Super Series
Regina, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:15pm MT
Kleiter Final
Dunstone (5)
M: Curling Masters Champery
Champery, SUI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 12:30pm CET
Jungen Final
Schwaller (6)
: Red Deer Servus U18 Women
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Plett Final
Booth (8)
: Red Deer Servus U18 Men
Red Deer, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 18 -- 1:00pm MT
Whittmire 10  Final
Burton (7)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Dunstone Goes the Distance Winning Saskatchewan Super Series Title

Taking the route of maximum coverage, Matt Dunstone won two on Sunday, including an 8-2 win over Rylan Kleiter in the Vaderstad Saskatchewan Super Series Final.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑