Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Tue, Oct 4 -- 3:00pm ET
Lawes 5th
Keiser
Tirinzoni 4th
Carey
Gim 5th
Jentsch
Hasselborg 4th
Peterson
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Tue, Oct 4 -- 11:30am ET
Bottcher Final
McEwen (8)
Retornaz Final
Flasch (8)
Koe 9th
Hoesli
Gushue 7th
Howard
M: Stu Sells Toronto Tankard
Toronto, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Ramsfjell Final
Edin (8)
W: Stu Sells Toronto Tankard
Toronto, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Tirinzoni Final
Ladouceur (8)
D: Hardline Open
Ottawa, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Walker/Muyres Final
Dodds/Mouat (EE) Watch Live Curling!
M: Curling Stadium Alberta Curling Series
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 12:00pm MT
Webb Final
Hartung (8) Watch Live Curling!
D: Qualico Mixed Doubles Classic
Canmore/Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 1:00pm MT
Albrecht/Wozniak Final
Peterman/Gallant (8) Watch Live Curling!
M: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Oct 1 -- 1:30pm NT
O'Leary Final
Feltham (8)
Thomas Final
Skanes (8)
Peddigrew Final
Smith (8)
W: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Sun, Oct 2 -- 8:30am NT
Locke Final
Hill (4)
Strong Final
Curtis (4)
M: Tallinn Mens International Challenger
Tallinn, EST
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:00pm EET
Bryce Final
Gosgens (8)
Walstad Final
Huerlimann (1)
M: Invitation Valleyfield
Valleyfield, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:30pm ET
Menard Final
Asselin (8)
M: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:00pm CT
Wasylik Final
Chambers (5)
W: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 12:00pm CT
Peterson Final
Ackland (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

DEKALB Superspiel -- Playoffs

Nov 2 - 5, 2018
Times shown as Central Time (CT)
Amber Holland

QF-S:E-Curl - Mon 9:30am
Loser Out
SCORES
  [1]
Amber Holland

Binia Feltscher
SF-S:C-Curl - Mon 12:45pm
Loser Out
SCORES
  [5]

Kristy Watling
Allison Flaxey

QF-S:D-Curl - Mon 9:30am
Loser Out
SCORES
  [2]
Allison Flaxey

CF-S:B-Curl - Mon 4:00pm
Loser Out
SCORES
  [7]
Allison Flaxey

Jennifer Clark-Rouire

QF-S:2-Arena - Mon 9:30am
Loser Out
SCORES
  [3]
Jennifer Clark-Rouire
Champion


Ashley Howard
SF-S:D-Curl - Mon 12:45pm
Loser Out
SCORES
  [6]

Barb Spencer
Jennifer Clark-Rouire

QF-S:4-Arena - Mon 9:30am
Loser Out
SCORES
  [4]
Elena Stern

Elena Stern

Curling Scores

W: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Tue, Oct 4 -- 3:00pm ET
Lawes 5th
Keiser
Tirinzoni 4th
Carey
Gim 5th
Jentsch
Hasselborg 4th
Peterson
M: Boost National
North Bay, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Tue, Oct 4 -- 11:30am ET
Bottcher Final
McEwen (8)
Retornaz Final
Flasch (8)
Koe 9th
Hoesli
Gushue 7th
Howard
M: Stu Sells Toronto Tankard
Toronto, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Ramsfjell Final
Edin (8)
W: Stu Sells Toronto Tankard
Toronto, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Tirinzoni Final
Ladouceur (8)
D: Hardline Open
Ottawa, ON
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 5:00pm ET
Walker/Muyres Final
Dodds/Mouat (EE) Watch Live Curling!
M: Curling Stadium Alberta Curling Series
Leduc, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 12:00pm MT
Webb Final
Hartung (8) Watch Live Curling!
D: Qualico Mixed Doubles Classic
Canmore/Banff, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 1:00pm MT
Albrecht/Wozniak Final
Peterman/Gallant (8) Watch Live Curling!
M: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sat, Oct 1 -- 1:30pm NT
O'Leary Final
Feltham (8)
Thomas Final
Skanes (8)
Peddigrew Final
Smith (8)
W: Rick Rowsell Classic
St. Johns, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Sun, Oct 2 -- 8:30am NT
Locke Final
Hill (4)
Strong Final
Curtis (4)
M: Tallinn Mens International Challenger
Tallinn, EST
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:00pm EET
Bryce Final
Gosgens (8)
Walstad Final
Huerlimann (1)
M: Invitation Valleyfield
Valleyfield, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:30pm ET
Menard Final
Asselin (8)
M: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 3:00pm CT
Wasylik Final
Chambers (5)
W: Atkins Curling Supplies Classic
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Oct 2 -- 12:00pm CT
Peterson Final
Ackland (6)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Ramsfjell, Edin to meet in Toronto Tankard finale

Ramsfjell, Edin to meet in Toronto Tankard finale

Two European teams from Norway (Photo: Paul Chiasson, AP) and Sweden will meet in the championship final in Toronto.

Curling Photos

Recent

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑