World Curling Report

Curling Scores

W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 5:30pm NT
Hasselborg 7th
Jones
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 1:30pm NT
Edin Final
Jacobs (7)
M: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M5 -- Sun, Dec 15 -- 8:30am NT
Calvert Final
Dropkin (7)
Kim Final
Zou (6)
Nyman Final
Glukhov (8)
Schnider Final
van Dorp (8)
W: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W5 -- Sun, Dec 15 -- 4:30am NT
Schori Final
Kanai (7)
Bear Final
Kim (7)
Han Final
Jentsch (8)
Brown Final
Kovaleva (6)
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:00pm CT
Gauthier Final
Birchard (9)
Walter Final
Bale (9)
Smith 10  Final
Dilello (9)
Wickman Final
Bohn 11  (10)
M: Manitoba Viterra - West 1 Regional
Neepawa, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sun, Dec 15 -- 2:00pm CT
Mouck 11th
Baker
M: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 15 -- 4:00pm ET
Naugler 8th
Kaeser
W: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 15 -- 2:00pm MT
Rogers 8th
Bain
W: Saskatchewan Women's Challenge
Unity, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:30pm CT
Mitchell Final
Tisdale (9)
M: Manitoba Viterra - North Regional
Thompson, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Parsons Final
Brown (8)
M: Quebec Tankard Qualifier
, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Sun, Dec 15 -- 9:00am ET
Cheal Final
Berube (7)
Martin Final
Halle (5)
Blanchard Final
Bornais (8)
W: Nova Scotia Scotties Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sun, Dec 15 -- 12:30pm AT
Breen Final
Jones (10)
Myketyn-Driscoll Final
McEvoy (10)
Day 10  Final
Jackson (9)
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 8:00am PT
Thompson Final
Forrest (10)
Gagnon Final
Dennis (EE)
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 9:00am MT
Pewarchuk Final
Daniels (9)
Slattery Final
Gushulak (10)
M: Manitoba Viterra - West 2 Regional
Virden, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 6:00pm CT
Dunbar Final
Freeman (10)
: Augustana U15 Open
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Whitbread Final
Hayman (7)
Morlock Final
Burton (7)
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Lozinsky Final
Lis (6)
Cheung Final
Cramer 10  (6)
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Yambao Final
Bevan-Stewart (6)
Jackson Final
Zimmerman 10  (5)
M: Manitoba Viterra - East Regional
Selkirk, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Friesen Final
Foster (10)
M: BC Men's Kootenay Playdown
Kimberley, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 10:00pm ET
Medford Final
Salviulo (6)
M: Manitoba Viterra - South 2 Regional
Steinbach, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Gitzel Final
Muntain (8)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:00pm CT
Robertson Final
Cannon (9)
W: Manitoba Scotties - West Regional
Neepawa, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 6:00pm CT
Ursel 14  Final
Hale (3)
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 7:30am ET
Manuel Final
Thompson (EE)
Gibson Final
Ouellette (8)
MacLeod Final
Steele 11  (8)
O'Leary 11  Final
Gallant (9)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 11:45am GMT
Lottenbach Final
Whyte (6)
Gallacher Final
Muirhead (7)
M: BC Men's Vancouver Island Playdown
Lake Cowichan, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 2:00pm PT
Jackson Final
Craig (EE)
M: Manitoba Viterra - South 1 Regional
Baldur, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 5:00pm CT
North Final
Van Kommer (5)
Oleson Final
Thomson (8)
M: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 8:00pm ET
Grabowski Final
Murray (8)
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 5:00pm ET
Olsen Final
Wood (EE)
W: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 7:00pm CT
Viau  
Kitchens  
W: Manitoba Scotties - South Regional
Steinbach, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 2:00pm CT
Clark-Rouire Final
Zacharias (6)
M: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 2:30pm ET
Naugler Final
Kaeser (8)
W: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Dec 14 -- 8:30am MT
Bain Final
Rogers (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

GSOC Masters - Fantasy Salary Cap Curling

MENU: Game Information | Roster | Standings | Teams | Groups
 
Overall Standings Last Updated: Dec 13, 2019 - 02:56pm
1.   Hackweights (Hackweight37) 455.000
2.   Iceknights (Icedj87) 426.000
3.   Team Ramrod (Peeltickshot) 421.000
4.   The Most Electrifying Man in Curling (Ryan Giddens) 411.000
5.   CH7 (Carlyhoward7) 408.000
6.   Jay22 (jasonginter) 407.000
7.   Jerecurler (Jerecurler) 402.000
8.   Team Mech (mechman) 401.000
9.   Swifty 19 (mminken) 393.000
10.   Mark (Markcurl) 388.000
--    Nine Pound Hammer (babaoreally) 388.000
--    TapbackFTW (Rory) 388.000
13.   Tea Line (mackdinn) 382.000
14.   Slide on the Family Stones (TBT) 381.000
15.   Kifaru (dks) 380.000
--    rangepick (rangepick) 380.000
17.   CurlerBob (curlerbob) 377.000
18.   Skipper (Curler40) 371.000
19.   Rocks Across the Pond (tea&takeouts) 370.000
20.   The Rock Throwers (Nikki39) 369.000
21.   LazyHandleHost (LazyHandleHost) 368.000
22.   The Collectables (hasbin) 361.000
23.   Team Name TBD (gillelmus) 356.000
24.   Hit & Stick (cameroon2) 355.000
--    On the Rocks (Toraburumeka) 355.000
26.   LazyHandleDad (LazyHandleDad) 354.000
27.   Rocque you like a Hurricane (Chuseph) 353.000
--    Split the house (gturgeon) 353.000
29.   Clean Clean (PinchedTheBroom) 352.000
--    TwineTime (NitDuck) 352.000
31.   The Ice Is Right (graceholyoke) 350.000
32.   Curling Rocks (Olivia) 349.000
33.   MZ90 (mzuliani90) 348.000
34.   AbeFroman (AbeFroman) 346.000
--    I choo-choo-choose Bottcher (carolynchic) 346.000
--    Jones (Team Jones) 346.000
--    ThoseGuysOverThere (jal515) 346.000
38.   Tulsa Curling Club (tulsacurling) 344.000
39.   KeithusB (kbradt83) 342.000
--    Sliding on up (jaymcw) 342.000
41.   B's Sweepers (KillerB3) 340.000
42.   Sweep Caroline (scaines) 336.000
43.   Ninja Max (MaxM) 335.000
44.   Rock of the Atlantic (IN-OFF-FOR-2) 330.000
45.   Loach (Lorneva) 327.000
--    NLGrowlers (GrowlersHockey) 327.000
47.   Korean Zombie (22uu) 326.000
--    Team 4est (Pat4est) 326.000
49.   Bourke (Scott Bourke) 324.000
50.   Nom de Broom (nom_de_broom) 322.000
51.   LEWIS.44.AMG (DavidMacTavish) 321.000
52.   Mojo (lmm51) 320.000
53.   FTH (Froch) 319.000
54.   Agre1 (agre05) 318.000
--    StillRollin (StillRollin) 318.000
--    TheCanuck (CanuckSC) 318.000
57.   Muskies (Dawger44) 317.000
58.   #Upthefunding (Bmorton1991) 315.000
--    Team Waugh (BWSpuds) 315.000
--    Wide&Heavy (fefe13) 315.000
61.   Narrow Margins (narrow_margins) 314.000
--    Spinning Left (chrishansen) 314.000
--    T.Dean1999 (T.Dean) 314.000
64.   goBlue (kzoo_dr_curl) 313.000
65.   Rosswhytefanclub (robinbrydone) 312.000
66.   saxwithmatt (saxwithmatt) 311.000
67.   Atlantic Express (12brian81) 309.000
68.   Doc (bearzie) 306.000
--    Spiel Masters (FleuryFan) 306.000
70.   HodgysHammers (C_Hodgy) 305.000
--    scottjames (scottyjames) 305.000
72.   Finlay12 (Jfinlay1987) 303.000
--    Ryans Rockin Team (southerncurler) 303.000
--    the three thinest layers (threethinlayers) 303.000
75.   Bottch Her then Shust Her (johnwillsey) 302.000
76.   Capital (Capital) 301.000
77.   Iceman (muto37) 300.000
--    KITTY (schnecat) 300.000
79.   James022 (james022) 299.000
--    Rocker64 (Rocker64) 299.000
81.   Bandy (pbandy) 298.000
--    Beer Belly Dancers (cwebb) 298.000
--    Just the Tap (johnswoboda50) 298.000
84.   Gps (Gloriap) 297.000
85.   Runback (Runback) 295.000
86.   Muskyhntr (Muskyhntr) 292.000
--    Pique Blinders (Grant2703) 292.000
--    ryguy20 (wieber1) 292.000
--    Team WEAGLE (LisWeagleBRASIL) 292.000
90.   trentcurls (Trentcurls) 290.000
91.   Aurora (Vkrajac) 289.000
92.   Jordon (Jordon) 288.000
--    Semantics (Semanticore) 288.000
--    Slidders (Tim Hochban) 288.000
95.   A C pluggers (acplug) 287.000
--    UgotDeDopeWeGotDePipe (insideout) 287.000
97.   Button Mashers (justinmowatt) 286.000
--    Runback (Wheateater) 286.000
99.   matt sussman (sussman) 283.000
100.   Norm (kevinakanorm) 281.000
101.   Gritsy (Gritsy) 280.000
--    Sooper Troopers (Bestes55) 280.000
103.   THISGUY2192 (codysmith92) 279.000
104.   Hackweightdrawers (SamMooibroek) 278.000
--    hunter whiteclaw-son (howintensive) 278.000
106.   Foley (afoley62) 276.000
107.   WarmRoomSkip (WarmRoomSkip) 275.000
108.   BananaLutz (jeffjlutz) 274.000
--    Kitkat99 (Kitkat99) 274.000
--    legendarylee87 (legendarylee87) 274.000
--    Stones of Klingon (baygolfer4) 274.000
112.   DeathToFlyingThings (Junior Director) 273.000
--    HammerBros (JonathanCurls) 273.000
114.   Bombers (TripleTakeout) 272.000
--    Legion of Broom (Brandig84) 272.000
116.   scottlikestv (scottlikestv) 270.000
117.   BurntStones (Mudraterson) 269.000
118.   Maddystella (Maddystella) 268.000
119.   benshap16 (benshap16) 266.000
--    The Peterborough Timbers (Damurphey) 266.000
121.   Badonkadonk (Yankee) 265.000
--    We will Rock you (cdipierr) 265.000
123.   Camocurler (MrsR1987) 264.000
--    FTL (Chay) 264.000
--    Here Come the Jesters (benlevy) 264.000
--    Roofus McDoofus (mikey) 264.000
--    Vic Sitinoe (shinde) 264.000
128.   Rothcurler (Rothcurler) 263.000
--    TV1356 (Terry1356) 263.000
--    Wide and Heavy (JAG) 263.000
131.   Jims Tick Shots (jimdc58) 261.000
--    MMcElroy (Markmcelroy) 261.000
--    Raju (India Curling) (pnraju) 261.000
134.   curling_robots (curling_robots) 256.000
--    lester (hodgson) 256.000
--    Stewarton scimitars (Strathydoug) 256.000
137.   Team play offs (dhancock) 255.000
138.   blueknifer (blueknifer) 253.000
--    Rock Hounds (janarama) 253.000
--    Smoke and Mirrors (Diamond Jim) 253.000
--    team fun (megh993) 253.000
142.   CurlingZone (Gerry) 251.000
--    Pangalactic Graniteblasters (yangmati) 251.000
144.   Peel of Shame (markwngo) 250.000
145.   Always pick yellow (pesayo) 249.000
146.   goatniklasedin (ciaomichaella) 246.000
147.   Alberta Bisons (Noeller) 245.000
148.   Green Rocks 306 (Diane949) 244.000
149.   BennyHeebz (DrB) 243.000
--    Curling Iron Maiden (epospisil) 243.000
--    CurlingGeek (CurlingGeek) 243.000
--    McErlean (mcerlean7) 243.000
153.   Blank Ender (briandau) 242.000
--    Here for the Pins (OrangeKing) 242.000
--    Kidder (Bradford) 242.000
156.   Gifu-u (Ryosuke Kubota) 240.000
--    I swept with your wife (fraserkingan) 240.000
--    Light n Narrow (madscout) 240.000
--    Team Mac (Badfirehazard) 240.000
160.   Iregretnothing (vidstudent) 237.000
161.   Swooping_eagle (Randy Neufeld) 236.000
162.   Hamilton (darius.hamilton) 234.000
--    Johnson'sFury (james_johnson7) 234.000
164.   HuuurrryyyyHaaard (vierullo) 232.000
--    IceTime (Greenieb32) 232.000
--    Playing for the Blanc (jerepierre) 232.000
167.   Center-Line Peel (Jonhars7) 230.000
--    heja Sverige (tylerdorrington) 230.000
169.   PTown Peelers (Skinz) 229.000
170.   DarrensOtherBuddy (tjcurler) 228.000
--    koefan123! (Curlingfan10023) 228.000
--    Team bc (bccurler) 228.000
173.   #Twitterspiel (nsanders310) 227.000
--    Jennifer Jones (TeamJonesFan) 227.000
--    Tight, Light and... (jaynestg) 227.000
176.   1 (jcm) 226.000
--    The Salty Ones (SaltyCurler) 226.000
178.   Punk on the tire (Scott) 224.000
179.   Fighting Fish (Observer) 223.000
--    Oh No Not Again (Programmerman) 223.000
181.   GWV (gwvance) 219.000
182.   SarniaCurls (freedom55) 218.000
183.   Chica (Mucc75) 216.000
184.   Meow-meow (nkpercell) 215.000
185.   Curlgirl (jasper11) 214.000
186.   Always buy the 1st drink (DAWSON) 213.000
--    Tappin That (norbertb) 213.000
188.   Jason7435 (Jason7435) 212.000
--    MB2020 (Al2020) 212.000
190.   agittis (agittis42) 208.000
--    FreezeShot (fanofcurling) 208.000
--    Manitoba Tucks (Chriseros) 208.000
193.   hammertime (andrewnerpin) 207.000
--    Starke Staffan (staffax) 207.000
--    Team Pin It (pghesquire) 207.000
--    TEST2 (ScottChuTest) 207.000
197.   HoldTheLine (dselke) 206.000
--    See Dubs (championwescott) 206.000
199.   Clappy (Clappy) 203.000
--    Jacks (8 ender) 203.000
201.   Ice Kings & Queens (curlerjack) 201.000
--    Middlechuck (natdabrat) 201.000
203.   little raise of sunshine (lisatruesdell) 200.000
--    Team Stump (KonnorGT) 200.000
205.   crotch_double (hit-n-roll) 199.000
206.   poppincherries (someonetm) 197.000
207.   TESN Joe (TakeItOut!) 196.000
208.   Nparry114 (nparry114) 195.000
209.   Team Outcasts (curlinginbc) 194.000
210.   Ninja (Arcninja) 193.000
211.   Your doom (khaldeman) 192.000
212.   Rock solid picks (Rocksolidpicks) 188.000
213.   Curling with Kat (ktepcurls) 187.000
214.   Greyhounds (Greyhound) 185.000
215.   Skip the Brushes (Gailbarnes) 184.000
216.   StoneCold (icechick) 183.000
--    Team Williams (looey302) 183.000
218.   The Masters Champions (Ohenry87) 181.000
219.   Curling Team (kylej) 180.000
220.   Goo Hou (Goo Hou) 179.000
221.   Curlingslt (Alelind) 171.000
--    indudewetrust (indudewetrust) 171.000
223.   Throwing rocks & ticking shots (YinzersRocks) 166.000
224.   Go Blue (malo94) 162.000
--    Meagvdk (vandekma56) 162.000
--    Rick Rollers Curling SVCC (pat2396) 162.000
227.   Team Gkyrek (MeaghanEdwards) 161.000
228.   CurlBelfast (CurlBelfast) 158.000
--    good in the hack (mtruesdell) 158.000
230.   Stoners (Cure for HBO) 156.000
231.   Pygmy Goats (JPygmyGoat) 150.000
232.   Hugs (trevorsg) 147.000
233.   Team Botelho (lere2001) 137.000
234.   Team Komisars (Komlsars) 102.000
235.   Thiesen (d-ster) 87.000
236.   Fruit of the Broom (Shaunchu) 0.000
--    Game of Stones (Dr. Fever) 0.000
--    Laura (Lkatch) 0.000
--    Neil's Peels (Neilw89) 0.000

Curling Scores

W: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 5:30pm NT
Hasselborg 7th
Jones
M: Boost National
Conception Bay South, NL
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 1:30pm NT
Edin Final
Jacobs (7)
M: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: M5 -- Sun, Dec 15 -- 8:30am NT
Calvert Final
Dropkin (7)
Kim Final
Zou (6)
Nyman Final
Glukhov (8)
Schnider Final
van Dorp (8)
W: China Open
Tianjin, CHN
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: W5 -- Sun, Dec 15 -- 4:30am NT
Schori Final
Kanai (7)
Bear Final
Kim (7)
Han Final
Jentsch (8)
Brown Final
Kovaleva (6)
M: Manitoba Viterra - Winnipeg Regional
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:00pm CT
Gauthier Final
Birchard (9)
Walter Final
Bale (9)
Smith 10  Final
Dilello (9)
Wickman Final
Bohn 11  (10)
M: Manitoba Viterra - West 1 Regional
Neepawa, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sun, Dec 15 -- 2:00pm CT
Mouck 11th
Baker
M: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 15 -- 4:00pm ET
Naugler 8th
Kaeser
W: NWTCA Junior Men's Curling Championship
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sun, Dec 15 -- 2:00pm MT
Rogers 8th
Bain
W: Saskatchewan Women's Challenge
Unity, SK
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:30pm CT
Mitchell Final
Tisdale (9)
M: Manitoba Viterra - North Regional
Thompson, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Parsons Final
Brown (8)
M: Quebec Tankard Qualifier
, QC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 9 -- Sun, Dec 15 -- 9:00am ET
Cheal Final
Berube (7)
Martin Final
Halle (5)
Blanchard Final
Bornais (8)
W: Nova Scotia Scotties Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 8 -- Sun, Dec 15 -- 12:30pm AT
Breen Final
Jones (10)
Myketyn-Driscoll Final
McEvoy (10)
Day 10  Final
Jackson (9)
M: BC Men's Lower Mainland Playdown
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 8:00am PT
Thompson Final
Forrest (10)
Gagnon Final
Dennis (EE)
W: BC Women's Open Event #1
Abbotsford, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 9:00am MT
Pewarchuk Final
Daniels (9)
Slattery Final
Gushulak (10)
M: Manitoba Viterra - West 2 Regional
Virden, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 6:00pm CT
Dunbar Final
Freeman (10)
: Augustana U15 Open
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Whitbread Final
Hayman (7)
Morlock Final
Burton (7)
J: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Lozinsky Final
Lis (6)
Cheung Final
Cramer 10  (6)
: U18 Viking Alumni
Camrose, AB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 12:00pm MT
Yambao Final
Bevan-Stewart (6)
Jackson Final
Zimmerman 10  (5)
M: Manitoba Viterra - East Regional
Selkirk, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Friesen Final
Foster (10)
M: BC Men's Kootenay Playdown
Kimberley, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 10:00pm ET
Medford Final
Salviulo (6)
M: Manitoba Viterra - South 2 Regional
Steinbach, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sun, Dec 15 -- 10:00am CT
Gitzel Final
Muntain (8)
W: Manitoba Scotties - Winnipeg Regional
Winnipeg, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 1:00pm CT
Robertson Final
Cannon (9)
W: Manitoba Scotties - West Regional
Neepawa, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 6:00pm CT
Ursel 14  Final
Hale (3)
M: Nova Scotia Deloitte Tankard Qualifier
Berwick, NS
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 7 -- Sun, Dec 15 -- 7:30am ET
Manuel Final
Thompson (EE)
Gibson Final
Ouellette (8)
MacLeod Final
Steele 11  (8)
O'Leary 11  Final
Gallant (9)
M: Dumfries Challenger Series
Dumfries, SCO
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: CF -- Sun, Dec 15 -- 11:45am GMT
Lottenbach Final
Whyte (6)
Gallacher Final
Muirhead (7)
M: BC Men's Vancouver Island Playdown
Lake Cowichan, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 2:00pm PT
Jackson Final
Craig (EE)
M: Manitoba Viterra - South 1 Regional
Baldur, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 3 -- Sat, Dec 14 -- 5:00pm CT
North Final
Van Kommer (5)
Oleson Final
Thomson (8)
M: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 8:00pm ET
Grabowski Final
Murray (8)
M: BC Men's Thompson-Okanagan Playdown
Kamloops, BC
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 5:00pm ET
Olsen Final
Wood (EE)
W: 2020 USCA Junior Qualifier #3
Centerville, WI
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 7:00pm CT
Viau  
Kitchens  
W: Manitoba Scotties - South Regional
Steinbach, MB
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 2 -- Sat, Dec 14 -- 2:00pm CT
Clark-Rouire Final
Zacharias (6)
M: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 5 -- Sat, Dec 14 -- 2:30pm ET
Naugler Final
Kaeser (8)
W: Arctic Winter Games Qualifier
Yellowknife, NT
Teams | Scores | Standings | Playoffs
Draw: 4 -- Sat, Dec 14 -- 8:30am MT
Bain Final
Rogers (8)
Full Scoreboard  |  Play Fantasy Pick'em!  

Recent News

Recent
Brad Jacobs wins Boost National

Brad Jacobs wins Boost National

Brad Jacobs (Sault Ste Marie, Ontario) wins the Boost National, defeating Niklas Edin (Karlstad, SWE) 3-1 at the CBS Arena in Conception Bay South, Newfoundland & Labrador.

Curling Blogs

Facebook Feed

Twitter Feed

To top ↑