New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 3 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Manitoba Hayward, S |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | X | 6 | |||
| Newfoundland / Labrador Locke, C |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 2 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Manitoba
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.38 |
| PA/G: | 5.54 |
| Hammer Efficiency: | 0.41 |
| Steal Defense: | 0.26 |
| Force Efficiency: | 0.59 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Newfoundland / Labrador
| Games: | 9 |
| Record: | 6W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.43 |
| PA/G: | 6.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.34 |
Season Statistics
Manitoba
| Games: | 19 |
| Record: | 9W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.09 |
| PA/G: | 8.58 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Scoring Records - Season
Manitoba
Newfoundland / Labrador
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Fri, Apr 3 -- 6:00pm ET | |||
| QC (Fortin) | 9 | Final | |
| NS (Regan) | 2 | (7) ![]() |
|
| MB (Hayward) | 6 | Final | |
| NL (Locke) | 2 | (7) | |
| QC (Fortin) | 9 | Final | |
| NS (Regan) | 2 | (7) ![]() |
|
| MB (Hayward) | 6 | Final | |
| NL (Locke) | 2 | (7) |
| QC (Fortin) | 9 | Final | |
| NS (Regan) | 2 | (7) ![]() |
|
| MB (Hayward) | 6 | Final | |
| NL (Locke) | 2 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












