New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 31 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Harrison Hrynew New Westminster, BC |
0 | |||||||||||
| Riley Winters North Bay, NO |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Harrison Hrynew
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.90 |
| PA/G: | 3.81 |
| Hammer Efficiency: | 0.57 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.83 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Riley Winters
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.84 |
| PA/G: | 6.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Harrison Hrynew
Riley Winters
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 11 -- Tue, Mar 31 -- 6:00pm ET | |||
| Bruce | |||
| Perry | |||
| Hlushak | |||
| Curtis | |||
| Snow | |||
| Sugden | |||
| Tremblay | |||
| MacDougall | |||
| Hrynew | |||
| Winters | |||
| Atherton | |||
| Robinson | |||
| Matheson | |||
| MacTavish | |||
| Floyd | |||
| Boutet | |||
| Bruce | |||
| Perry | |||
| Hlushak | |||
| Curtis | |||
| Snow | |||
| Sugden | |||
| Tremblay | |||
| MacDougall | |||
| Hrynew | |||
| Winters | |||
| Atherton | |||
| Robinson | |||
| Matheson | |||
| MacTavish | |||
| Floyd | |||
| Boutet |
| Bruce | |||
| Perry | |||
| Hlushak | |||
| Curtis | |||
| Snow | |||
| Sugden | |||
| Tremblay | |||
| MacDougall | |||
| Hrynew | |||
| Winters | |||
| Atherton | |||
| Robinson | |||
| Matheson | |||
| MacTavish | |||
| Floyd | |||
| Boutet |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












