New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 28 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Connor Bruce Cornwall, PEI |
![]() |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 | ||
| Raphael Tremblay Laval-sur-le-Lac, QC |
1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | X | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Connor Bruce
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.24 |
| PA/G: | 9.05 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.36 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.10 |
Raphael Tremblay
| Games: | 3 |
| Record: | 3W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.50 |
| PA/G: | 3.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.10 |
| Force Efficiency: | 0.83 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Connor Bruce
Raphael Tremblay
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 1 -- Sat, Mar 28 -- 4:00pm ET | |||
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) | |
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) |
| Hlushak | 6 | Final | |
| MacDougall | 8 | (8) | |
| Snow | 4 | Final | |
| Perry | 13 | (7) | |
| Bruce | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (7) | |
| Lockhart | 8 | Final | |
| Sugden | 9 | (8) | |
| Boutet | 6 | Final | |
| Atherton | 4 | (EE) | |
| Matheson | 4 | Final | |
| Winters | 3 | (8) | |
| Hrynew | 13 | Final | |
| Floyd | 3 | (7) | |
| Hiebert | 5 | Final | |
| MacTavish | 4 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












