USA Curling Junior National Curling Championships
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
USA Curling Junior National Curling Championships
Mar 30 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 31 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Karina Treynor Oakland, CA |
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | |||
| Bella Hagenbuch Utica, IL |
![]() |
1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | ||
Event Statistics
Karina Treynor
| Games: | 8 |
| Record: | 4W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.07 |
| PA/G: | 7.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.37 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Bella Hagenbuch
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.74 |
| PA/G: | 6.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.77 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Bella Hagenbuch
| Games: | 8 |
| Record: | 3W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.31 |
| PA/G: | 9.04 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.28 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Scoring Records - Season
Karina Treynor
Bella Hagenbuch
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














