MR SUB Ontario Senior Men & Women Championships
Curling Scores
MR SUB Ontario Senior Men & Women Championships
Mar 11 - 15, 2026
|
| Draw Mar 12 - 1:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Bob Armstrong Ingersoll, ON |
0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | X | 4 | |||
| Adam Spencer Guelph, ON |
![]() |
4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 7 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Bob Armstrong
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Adam Spencer
| Games: | 8 |
| Record: | 4W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.77 |
| PA/G: | 7.89 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.11 |
| Force Efficiency: | 0.35 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Bob Armstrong
Adam Spencer
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















