Curling Stadium Martensville International
Curling Scores
Curling Stadium Martensville International
Feb 13 - 16, 2026
|
| Draw Feb 14 - 3:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Rylan Kleiter Saskatoon, SK |
![]() |
1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | X | 8 | ||
| Rogan Snow Saskatoon, SK |
0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | |||
Event Statistics
Rylan Kleiter
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.84 |
| PA/G: | 7.63 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.26 |
Rogan Snow
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.07 |
| PA/G: | 11.48 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.08 |
Season Statistics
Rylan Kleiter
| Games: | 67 |
| Record: | 30W - 37L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 6.67 |
| PA/G: | 7.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.52 |
| Steal Efficiency: | 0.19 |
Rogan Snow
| Games: | 20 |
| Record: | 9W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.46 |
| PA/G: | 8.59 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Scoring Records - Season
Rylan Kleiter
Rogan Snow
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















