CYCA Ray Kingsmith Memorial Bonspiel
Curling Scores
CYCA Ray Kingsmith Memorial Bonspiel
Feb 6 - 8, 2026
|
| Draw Feb 7 - 10:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Christina Power , AB |
0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | X | X | 3 | |||
| Brenna Guglielmin Calgary, AB |
![]() |
3 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | X | X | 11 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Christina Power
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.47 |
| PA/G: | 10.70 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Brenna Guglielmin
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.13 |
| PA/G: | 9.69 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Christina Power
Brenna Guglielmin
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












